Clio 1.5 dci, l.'03 - dilaponk

Predstavite Vašega Renault-a
Uporabniški avatar
Aleen
Prispevkov: 1456
Pridružen: 19 Apr 2006, 21:40
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a Aleen »

Te so 16ke :wink:
RENAULT Sport
Slika
Uporabniški avatar
jack_majstr
Prispevkov: 14
Pridružen: 05 Apr 2011, 20:52
Kraj: Ivančna Gorica

Odgovor Napisal/-a jack_majstr »

Aha no po slikah sodeč mi ga še nižati nebi bilo treba :) Bojo enkrat ob priliki tudi feltne druge :D .
Zdaj pa imam še nekaj vprašanj, nujno rabim odgovore saj se spuščam v to stvar prvič in mi ni še čisto vse pojasnjeno.
Nameravam menjati olje, oljni filter, zračni filter, filter klime, filter goriva.
Za olje vem pač poiščem čep, olje spustim ven odšraufam filter - tukaj se pa ustavi. S čim ga naj odšraufam ( francoski ključ ? ). No potem zategnem čep, privijačim oljni filter ( tesnilo namažem z oljem in dobro zategnem na roke). Nalijem olje, a kaj ko spet nevem koliko ga gre notri.
Zračni filter se mi dozedva da se skriva pod vso tisto plastiko na motorju kajne?
Filter za gorivo je mogoče črna škatljica v katero so speljane meni se zdi 3 cevke, to je spredaj pri motorju?
Le filter za klimo nebi vedel kje se nahaja.
Če mi lahko kdo pomaga bi lepo prosil, da pripravim dilco za naslednjih 15k km.
Uporabniški avatar
rok46
Prispevkov: 404
Pridružen: 24 Apr 2006, 13:16
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a rok46 »

tist je nižan :)
.::TEAM SPIRIT::.
Deniss
Prispevkov: 1781
Pridružen: 07 Okt 2008, 15:56
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a Deniss »

ja ta črni klio je bil znižan ;)

glede servisa maš pa tle en zlo uporabn link po katerem sem se tut jaz ravnal klik
Uporabniški avatar
_BosTeK_
Prispevkov: 759
Pridružen: 24 Okt 2007, 16:37
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a _BosTeK_ »

Uporabniški avatar
jack_majstr
Prispevkov: 14
Pridružen: 05 Apr 2011, 20:52
Kraj: Ivančna Gorica

Odgovor Napisal/-a jack_majstr »

No se vidi da še nisem vešč teh zadev :D Sicer pa ja če malo bolj pogledaš res vidiš da je nižan.
Deniss hvala za link, bom še jaz dokumentral vse ko bom menjaval, mogoče bo kdo na forumu še potreboval take napotke v slovenščini in malo bolj domačim opisom, pa še isakt mu ne bo treba preveč.
_BosTeK_ hudd clio :P . Brava je pa special :D . Tele temne šipe prov pašejo h tej barvi očitno (me je začelo mikat še v to smer).
Kaj pa je blio potem z njemu, prodaja ali preoblikovanje ?
Uporabniški avatar
_BosTeK_
Prispevkov: 759
Pridružen: 24 Okt 2007, 16:37
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a _BosTeK_ »

nesreča, pa potem prodaja :cry:
Uporabniški avatar
jack_majstr
Prispevkov: 14
Pridružen: 05 Apr 2011, 20:52
Kraj: Ivančna Gorica

Odgovor Napisal/-a jack_majstr »

_BosTeK_ se zgodi nimaš kej :D dobro da si ga vsaj prodal potem.
Drugače pa včeraj zamenjal filtre in olje( elf 15W-40, oljni filter, zračni filter, klima filter). Končni strošek 60€ + 1 pa pou ure lastnega dela in to je to. Simpl k pasulj. Ob priliki dobim še filter za gorivo in to je to za nekaj časa :)
Uporabniški avatar
jack_majstr
Prispevkov: 14
Pridružen: 05 Apr 2011, 20:52
Kraj: Ivančna Gorica

Odgovor Napisal/-a jack_majstr »

Spet se javlam po dovgem času. Kljub temu da bo treba čez skoraj 2 tedna vozila pripraviti na zimo, si nisem mogel dati miru in sem nabavil felnte Reds, ter gune dimenzij 195/50/R15 ( letna izvedba). :D
Komentarji, pripombe in graje zaželjene, sam niti nevem ali mi je ušeč ali je grdo. Prosil bi še pomoč pri svetovanju v katero barvo naj barvam čelusti.

Slike:
http://imageshack.us/photo/my-images/843/dsc01504m.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/84 ... 503gk.jpg/
Uporabniški avatar
error 90
Prispevkov: 581
Pridružen: 24 Dec 2008, 23:07

Odgovor Napisal/-a error 90 »

Čeljusti? Samo v rdečo in modro in rumeno ne.
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

roza! za prave moške

rdečo
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Odgovori