Clio 1.5 dci, l.'03 - dilaponk

Predstavite Vašega Renault-a
Uporabniški avatar
jack_majstr
Prispevkov: 14
Pridružen: 05 Apr 2011, 20:52
Kraj: Ivančna Gorica

Clio 1.5 dci, l.'03 - dilaponk

Odgovor Napisal/-a jack_majstr »

Pozdrav vsem skupaj. Pred dvema tednoma sem tudi jaz komaj dočakal svoj prvi avto:). Kolebal sam med Meganom 1.9dci in Clio 1.5 dci billabong. Zmagala je zadnja izbira. Clio 1.5 billabong. Ima 82 KM, 136000 km in sem njegov že tretji lastnik (kar mi ni pretirano všeč). Narejen je imel glavni servis pri 110000 km. Ohranjen je bolj srednje. Razne udrtine, odrgnine ki pa na srečo na daleč niso vidne. Prav tako je z notranjostjo. Volan je kot da bi oblil z lepilom in pustil da se posuši (to sem že videl pri večih cliotih) prestavna ročica znucana, sedeži vsi posvinjani. No pa da neham z kritiziranjem. Motor deluje odlično, menjalnik ravno tako, bremze, klima,......
Stvar ki mi je najbolj všeč pri tem avtu pa je poraba. Kljub (pre)težki nogi se ta ne dvigne čez 4.7l/100km :D . V akustiko se nisem ravno spuščal ampak po besedah prijatelja lahko povem da imam zadaj 2 ovalca štirisistemska kenwodova baje 200w :?:, baje da je tudi radio kenwodov :D
Plani za naprej pa so: feltne, kakšen boljši radio, antenca (ki so mi jo odmontirali že tretji dan potem ko sem kupil avto), potem pa kakšno nižanje, širanje (distančniki). Kakšni predlogi dobrodošli.
Slika
tejle napisi na pragovih mi ne dajo miru :twisted:
Slika
Še par slikc z starejšim bratcem na bencin :P
Slika
Slika
Slika
Še ena bolj v rožcah :)
Slika
bluerunner
Prispevkov: 367
Pridružen: 20 Jan 2006, 20:20

Odgovor Napisal/-a bluerunner »

dilaponk ta je pa za crknt :lol: :lol:
Renault Sport fan-Laguna dCI, 96kw dynamic lux
Uporabniški avatar
Doctor DJ
Prispevkov: 3227
Pridružen: 09 Mar 2005, 20:37
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a Doctor DJ »

hehe

torej, velik varnih km
kar se pa tiče ostalega
če se boš kaj v akustiko spuščal, spredaj v vrata 16ke, avtoradio, zvočnike na polici pustiš zaenkrat

ostalo, pač popraviš kolk se ti zdi da je potrebno
volan, polit z lepilom? po mojem je bil gor namontiran tisti glupi obroč i se je pol stopil in je zaj tak kot je :roll:
nižanje, zakaj pa ne, se clioti dajo lepo porihtat ;)

felne, 15ke, na izi , sam tukaj pa je tak, če boš dal večje felne, širše gume, gre poraba gor ;)
distančniki, če izbereš prave felne jih neboš potreboval
Uporabniški avatar
Nos
Prispevkov: 3656
Pridružen: 25 Mar 2010, 19:04
Kraj: Šentjernej-Kranj

Odgovor Napisal/-a Nos »

Lep Clio 8) Barva se mi dopade
Drugač pa glede rihtanja... je že Doc povedu
ene felgice, fedrčke druge... pa bo čist drug avto :wink:
srečno vožnjo :)

Lp
.::Fiat-crap:: Nissan-cool:: Renault-renault:: VW-boring:: Renault-again:: Renault sport-sporty:: BMW-mmmmm::.
Uporabniški avatar
jack_majstr
Prispevkov: 14
Pridružen: 05 Apr 2011, 20:52
Kraj: Ivančna Gorica

Odgovor Napisal/-a jack_majstr »

Najprej hvala :) .
Ja volan je verjetno zapacan od prevleke smo že ugotavljali :D
Zdej glede nižanja to je potrebno kupiti nove montizerje, poleg tega pa ga potem še homologirati kajne?
Feltne pa nevem kakšne bi dal gor. Razmišljal sem o tomasonkah TN1, samo sem potem ugotovil da jih ima že skoraj vsak gor. Kakšen predlog... Gume bi dal gor 195 zaenkrat. Glede porabe pa me ne gane če se premakne iz teh zanemarljivih 4.7 :D
Glede barve pa se na tretji sliki vidi če bolj pogledaš da je odbijač druge barve. Malo me je nategnil prodajalec češ da noben del ni menjan. Ampak to sem opazil šele ko smo ga dvignili z dvigalom in v dobro osvetljeni delavnici v višino oči. Pa še za par stvari me je nategnil. Samo kaj čem to je bil moj prvi nakup, bom za drugič vedel.
Uporabniški avatar
dvihtelic
Prispevkov: 1040
Pridružen: 15 Feb 2011, 17:24
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a dvihtelic »

tudi jaz na tvojem mestu ne bi dajal gor tn1, ker jih imajo in jih imamo :D že vsi, tko da priporočal bi ti kaj drugega npr. http://www.a3m-tuningshop.com/Article.a ... leid=20014, ampak stvar okusa je tvoja.
Uporabniški avatar
jack_majstr
Prispevkov: 14
Pridružen: 05 Apr 2011, 20:52
Kraj: Ivančna Gorica

Odgovor Napisal/-a jack_majstr »

Opa teh pa sploh nisem videl. Ja pasale pa bi gor ja :shock: :D :shock: .
Gledal sem tudi tele http://www.a3m-tuningshop.com/Article.a ... leid=33774 samo si jih ne predstavljam najbolje na tem avtu :)
Uporabniški avatar
Doctor DJ
Prispevkov: 3227
Pridružen: 09 Mar 2005, 20:37
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a Doctor DJ »

po moje niti nebi bilo tako slabo, naj ti nekdo naredi photoshop ;)
Uporabniški avatar
jack_majstr
Prispevkov: 14
Pridružen: 05 Apr 2011, 20:52
Kraj: Ivančna Gorica

Odgovor Napisal/-a jack_majstr »

Hmm sedaj najti nekoga ki bi naredil z photoshopom. Se bom potrudil da ga najdem. Če je na forumu kdo bi ga lepo prosil če si vzame malo časa in vrže skupaj. :)
Uporabniški avatar
Doctor DJ
Prispevkov: 3227
Pridružen: 09 Mar 2005, 20:37
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a Doctor DJ »

so so
na forumu je rubrika photoshop
tja prilepi sliko svojga avta od strani pa tako felno kot jo želiš imeti ;)

lp
Uporabniški avatar
jack_majstr
Prispevkov: 14
Pridružen: 05 Apr 2011, 20:52
Kraj: Ivančna Gorica

Odgovor Napisal/-a jack_majstr »

Aha najlepša hvala :)
Deniss
Prispevkov: 1781
Pridružen: 07 Okt 2008, 15:56
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a Deniss »

Slika

evo tkole to zgleda na cliotu ;)
Uporabniški avatar
jack_majstr
Prispevkov: 14
Pridružen: 05 Apr 2011, 20:52
Kraj: Ivančna Gorica

Odgovor Napisal/-a jack_majstr »

Všečno všečno. Mogoče veš ali so 16" ali 15"?
Pa še dci je :twisted: :D
Uporabniški avatar
Doctor DJ
Prispevkov: 3227
Pridružen: 09 Mar 2005, 20:37
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a Doctor DJ »

uuuu, tud meni je to všeč, mislim pa da so 16ke ;)
Uporabniški avatar
rok46
Prispevkov: 404
Pridružen: 24 Apr 2006, 13:16
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a rok46 »

te so zihr 17...v 15 nebo pasalo, so premejhne
.::TEAM SPIRIT::.
Odgovori