Pomik stekel "cvili"

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
samo07
Prispevkov: 15
Pridružen: 02 Avg 2007, 13:43
Kraj: ?†kofja Loka

Odgovor Napisal/-a samo07 »

Meni je serviser namazal skozi odprtino kjer je zvocnik je pa rekel, da je odvisno kje skriplje!
Vse kar ni Renault je,... ja takle mamo!
ali086
Prispevkov: 42
Pridružen: 08 Jun 2007, 10:37
Kraj: celje

Odgovor Napisal/-a ali086 »

Lahk si pa doma uzames 1h casa in razsravfas vrata sam in podmazes.
Ene 20x se sipo dol gor,pustis vrata ene pol ure stat in ponovno probas.
Drgac sm pa sliso da je na celskem en mehanik ki te plastike dela,tak da ce poci ne rabte menjavat celga mehanizma,use se najde sam poiskat je treba.
Pudl
Prispevkov: 130
Pridružen: 01 Avg 2004, 20:48
Kraj: Velenje - Dražgoše

Odgovor Napisal/-a Pudl »

Tudi meni je na Laguni II voznikovo okno cvililo, posebej, ce je nanj sijalo sonce. Resitev - sprej za armaturko sen nasprical na vsako stran vrat, kjer so kanali za steklo. Ta sprej pa zato, ker ni masten in ni steklo se 3 mesece mastno.

Ajd.
Uporabniški avatar
SpEkTr
Prispevkov: 298
Pridružen: 04 Apr 2005, 18:53
Kraj: Dvorje

Odgovor Napisal/-a SpEkTr »

Meni pa sovoznikova prednja sipa poka tudi, ko je cisto zaprta. Kaj to pomeni, da bo sel mehanizem? Zenkrat se vse normalno dela. Samo pokanje mi gre pa cedalje bolj na zivce.
Ko bom peljal avto na popravilo od toce bom rekel, ce lahko pogledajo se to. Seveda ob predpostavki, da me ne ocurijo. A ce kaj podmazejo bo v tem primeru bolje?
lp Dejan
samo07
Prispevkov: 15
Pridružen: 02 Avg 2007, 13:43
Kraj: ?†kofja Loka

Odgovor Napisal/-a samo07 »

A bi mogoce kdo znal opisati kako naj bi se odstranila obloga na vratih da prides do mehanizma za sipo!

Prosim za pomoc!

Lp Samo
Vse kar ni Renault je,... ja takle mamo!
dolenc
Prispevkov: 839
Pridružen: 25 Okt 2006, 09:28

Odgovor Napisal/-a dolenc »

NO pri meni se pa ob vrocih dnevih pojavi, da steklo nekje na polovici ustavi. Potem moram "batkat" da gre pocasi gor. Ker nekaj ovira steklo, bi rad razdrl in podmazal... Ali je ze kdo odstranil tapeto na soferjevih vratih, naj prosim napise katere vijake je potrebno odvit?
Enkrat sem se lotil sovoznikove tapete, pa je en vijak pri roci drza oz. nisem znal naprej...
dolenc
Prispevkov: 839
Pridružen: 25 Okt 2006, 09:28

Odgovor Napisal/-a dolenc »

Uporabniški avatar
Tadej
Prispevkov: 3232
Pridružen: 27 Nov 2005, 16:30
Kraj: Kočevje

Odgovor Napisal/-a Tadej »

samo07 prosim zmanjsaj avartar...
samo07
Prispevkov: 15
Pridružen: 02 Avg 2007, 13:43
Kraj: ?†kofja Loka

Odgovor Napisal/-a samo07 »

Zaenkrat zbrisano! Zadji cas, da poslikam svojega rdecega konica in ga dam gor!

LP in hvala za opozorilo
Vse kar ni Renault je,... ja takle mamo!
Odgovori