Našli ste 69 zadetkov

Napisal/-a rajko73
06 Apr 2012, 11:34
Forum: Okvare in pomoč
Tema: lučka za airbag in service - megane 2004
Odgovori: 20
Ogledi: 4247

Re: lučka za airbag in service - megane 2004

edn je napisal, da ima fotografije menjave, se da to videt?

lp
Napisal/-a rajko73
04 Apr 2012, 11:00
Forum: Okvare in pomoč
Tema: lučka za airbag in service - megane 2004
Odgovori: 20
Ogledi: 4247

Re: lučka za airbag in service - megane 2004

dobil zadevo za menjat. je kdo iz okolice celja, da mi to menja...kolk časa traja menjava?
Napisal/-a rajko73
03 Apr 2012, 12:02
Forum: Okvare in pomoč
Tema: lučka za airbag in service - megane 2004
Odgovori: 20
Ogledi: 4247

Re: lučka za airbag in service - megane 2004

no pošlji mi prosim...misliš, da lahko sam menjam? najraje bi...ker bi kr nekaj prišparal...

LP
Napisal/-a rajko73
02 Apr 2012, 13:53
Forum: Okvare in pomoč
Tema: lučka za airbag in service - megane 2004
Odgovori: 20
Ogledi: 4247

Re: lučka za airbag in service - megane 2004

fora je v tem, da mi v volanu občasno poka kot da je volan crknil...bil na testerju, pa je pokazal to volansko ovojnico..

ima kdo mogoče izkušnje, če se to da popraviti na obstoječi?
Napisal/-a rajko73
31 Mar 2012, 14:48
Forum: Okvare in pomoč
Tema: lučka za airbag in service - megane 2004
Odgovori: 20
Ogledi: 4247

Re: lučka za airbag in service - megane

našel eno rabljeno ovojnico, sam moj je letnik 2004, rabljena ovojnica pa od l.2005, oba sta pa 1,5dci, brez tempomata, mislite, da to paše gor?

lp r.
Napisal/-a rajko73
31 Mar 2012, 14:13
Forum: Okvare in pomoč
Tema: lučka za airbag in service - megane 2004
Odgovori: 20
Ogledi: 4247

Re: lučka za airbag in service - megane

sej piše zgoraj renault mehane l.2004
Napisal/-a rajko73
30 Mar 2012, 07:48
Forum: Okvare in pomoč
Tema: lučka za airbag in service - megane 2004
Odgovori: 20
Ogledi: 4247

lučka za airbag in service - megane 2004

prižgala se mi je lučka za airbage in servis, kolega pregledal in premučkal kable, pa nič...dobil namig, da je mogoče neka zadeva na volanskem obroču;oz volanu se strgala, kao ki daje stik...

ve kdo kaj ve o tem? mam tehničnega v parih dneh, pa moram nujno porihtat...ma kod kako idejo?

hvala vnaprej
Napisal/-a rajko73
14 Feb 2011, 13:23
Forum: Okvare in pomoč
Tema: LUČKA SERVIS IN LUČKA AIRBAG OZ.VARNOSTNI PAS
Odgovori: 7
Ogledi: 1325

dan

kolk pa to stane na servisu?
Napisal/-a rajko73
14 Feb 2011, 12:25
Forum: Okvare in pomoč
Tema: LUČKA SERVIS IN LUČKA AIRBAG OZ.VARNOSTNI PAS
Odgovori: 7
Ogledi: 1325

LUČKA SERVIS IN LUČKA AIRBAG OZ.VARNOSTNI PAS

že probal odklopit akomulator, razklenit kable pod sedežem, pa nič..

še kak dober nasvet, razen servisa

LP
Napisal/-a rajko73
22 Sep 2009, 12:39
Forum: Okvare in pomoč
Tema: težava z prtljažnikom...megan 2004
Odgovori: 7
Ogledi: 1529

a ve kdo kk se tej zadevi uradno reče?
Napisal/-a rajko73
22 Sep 2009, 12:14
Forum: Okvare in pomoč
Tema: težava z prtljažnikom...megan 2004
Odgovori: 7
Ogledi: 1529

haha

so mi rekli če ne plačam, da mi ne dajo avta...si slišal to..

kake bedne ima ta reno!
Napisal/-a rajko73
21 Sep 2009, 21:20
Forum: Okvare in pomoč
Tema: težava z prtljažnikom...megan 2004
Odgovori: 7
Ogledi: 1529

sej to nameravam, sam problem je ker mi hočejo 80€ zaračunat za nekaj kar verjetn niso porabili več kot 10 min, men pa govorijo da so prekopali cel avto; s čimer se ne strinjam. najraje vzamem avto in se nikoli več ne prikažem pri njih. samo kako dobiti avto brez plačila. najbolj me jezi to ker so v...
Napisal/-a rajko73
21 Sep 2009, 17:43
Forum: Okvare in pomoč
Tema: težava z prtljažnikom...megan 2004
Odgovori: 7
Ogledi: 1529

težava z prtljažnikom...megan 2004

sm dal avto na servis, da mi pogledajo kaj je narobe, da se mi vrata prtljažnika ne odpirajo, pa so mi javili da je ''crknu'' en računalnik potovalnega prostora, za pridobitev napake bi mi pa zaračunali 80€, delo+računalnik pa 360€..tk po pravici se mi zdi, da bi me radi krepko ''odrli'' ker sem lai...
Napisal/-a rajko73
08 Apr 2009, 07:47
Forum: Okvare in pomoč
Tema: kljucavnica prtljaznika megane 2
Odgovori: 5
Ogledi: 3097

oj

sm ze probal to pa ne gre...ze veckrat sm to razdrl pa posprical.

ne vem vec kaj nardit, na servisu pa je to drago kot bi imel renoja

ves mogoce za kakega da ga prodaja po delih?

lp
Napisal/-a rajko73
06 Apr 2009, 20:58
Forum: Okvare in pomoč
Tema: kljucavnica prtljaznika megane 2
Odgovori: 5
Ogledi: 3097

kljucavnica prtljaznika megane 2

Pri Megane 2 se mi noce odpreti prtljaznik:(. Kljucavnico slisim da zaropota, ko stisnem na gumb spodaj ampak odklene pa ne in sploh ne morem dvignati prtljaznega pokrova. na servisu so probali stikalo, je bp, verjetno je crknila cel mehanizem. ima kdo idejo kje je kak megan, da bi kupil to stvar. thx