edn je napisal, da ima fotografije menjave, se da to videt?
lp
Našli ste 69 zadetkov
- 06 Apr 2012, 11:34
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: lučka za airbag in service - megane 2004
- Odgovori: 20
- Ogledi: 4247
- 04 Apr 2012, 11:00
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: lučka za airbag in service - megane 2004
- Odgovori: 20
- Ogledi: 4247
Re: lučka za airbag in service - megane 2004
dobil zadevo za menjat. je kdo iz okolice celja, da mi to menja...kolk časa traja menjava?
- 03 Apr 2012, 12:02
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: lučka za airbag in service - megane 2004
- Odgovori: 20
- Ogledi: 4247
Re: lučka za airbag in service - megane 2004
no pošlji mi prosim...misliš, da lahko sam menjam? najraje bi...ker bi kr nekaj prišparal...
LP
LP
- 02 Apr 2012, 13:53
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: lučka za airbag in service - megane 2004
- Odgovori: 20
- Ogledi: 4247
Re: lučka za airbag in service - megane 2004
fora je v tem, da mi v volanu občasno poka kot da je volan crknil...bil na testerju, pa je pokazal to volansko ovojnico..
ima kdo mogoče izkušnje, če se to da popraviti na obstoječi?
ima kdo mogoče izkušnje, če se to da popraviti na obstoječi?
- 31 Mar 2012, 14:48
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: lučka za airbag in service - megane 2004
- Odgovori: 20
- Ogledi: 4247
Re: lučka za airbag in service - megane
našel eno rabljeno ovojnico, sam moj je letnik 2004, rabljena ovojnica pa od l.2005, oba sta pa 1,5dci, brez tempomata, mislite, da to paše gor?
lp r.
lp r.
- 31 Mar 2012, 14:13
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: lučka za airbag in service - megane 2004
- Odgovori: 20
- Ogledi: 4247
Re: lučka za airbag in service - megane
sej piše zgoraj renault mehane l.2004
- 30 Mar 2012, 07:48
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: lučka za airbag in service - megane 2004
- Odgovori: 20
- Ogledi: 4247
lučka za airbag in service - megane 2004
prižgala se mi je lučka za airbage in servis, kolega pregledal in premučkal kable, pa nič...dobil namig, da je mogoče neka zadeva na volanskem obroču;oz volanu se strgala, kao ki daje stik...
ve kdo kaj ve o tem? mam tehničnega v parih dneh, pa moram nujno porihtat...ma kod kako idejo?
hvala vnaprej
ve kdo kaj ve o tem? mam tehničnega v parih dneh, pa moram nujno porihtat...ma kod kako idejo?
hvala vnaprej
- 14 Feb 2011, 13:23
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: LUČKA SERVIS IN LUČKA AIRBAG OZ.VARNOSTNI PAS
- Odgovori: 7
- Ogledi: 1325
dan
kolk pa to stane na servisu?
- 14 Feb 2011, 12:25
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: LUČKA SERVIS IN LUČKA AIRBAG OZ.VARNOSTNI PAS
- Odgovori: 7
- Ogledi: 1325
LUČKA SERVIS IN LUČKA AIRBAG OZ.VARNOSTNI PAS
že probal odklopit akomulator, razklenit kable pod sedežem, pa nič..
še kak dober nasvet, razen servisa
LP
še kak dober nasvet, razen servisa
LP
- 22 Sep 2009, 12:39
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: težava z prtljažnikom...megan 2004
- Odgovori: 7
- Ogledi: 1529
- 22 Sep 2009, 12:14
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: težava z prtljažnikom...megan 2004
- Odgovori: 7
- Ogledi: 1529
haha
so mi rekli če ne plačam, da mi ne dajo avta...si slišal to..
kake bedne ima ta reno!
kake bedne ima ta reno!
- 21 Sep 2009, 21:20
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: težava z prtljažnikom...megan 2004
- Odgovori: 7
- Ogledi: 1529
sej to nameravam, sam problem je ker mi hočejo 80€ zaračunat za nekaj kar verjetn niso porabili več kot 10 min, men pa govorijo da so prekopali cel avto; s čimer se ne strinjam. najraje vzamem avto in se nikoli več ne prikažem pri njih. samo kako dobiti avto brez plačila. najbolj me jezi to ker so v...
- 21 Sep 2009, 17:43
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: težava z prtljažnikom...megan 2004
- Odgovori: 7
- Ogledi: 1529
težava z prtljažnikom...megan 2004
sm dal avto na servis, da mi pogledajo kaj je narobe, da se mi vrata prtljažnika ne odpirajo, pa so mi javili da je ''crknu'' en računalnik potovalnega prostora, za pridobitev napake bi mi pa zaračunali 80€, delo+računalnik pa 360€..tk po pravici se mi zdi, da bi me radi krepko ''odrli'' ker sem lai...
- 08 Apr 2009, 07:47
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: kljucavnica prtljaznika megane 2
- Odgovori: 5
- Ogledi: 3097
oj
sm ze probal to pa ne gre...ze veckrat sm to razdrl pa posprical.
ne vem vec kaj nardit, na servisu pa je to drago kot bi imel renoja
ves mogoce za kakega da ga prodaja po delih?
lp
ne vem vec kaj nardit, na servisu pa je to drago kot bi imel renoja
ves mogoce za kakega da ga prodaja po delih?
lp
- 06 Apr 2009, 20:58
- Forum: Okvare in pomoč
- Tema: kljucavnica prtljaznika megane 2
- Odgovori: 5
- Ogledi: 3097
kljucavnica prtljaznika megane 2
Pri Megane 2 se mi noce odpreti prtljaznik:(. Kljucavnico slisim da zaropota, ko stisnem na gumb spodaj ampak odklene pa ne in sploh ne morem dvignati prtljaznega pokrova. na servisu so probali stikalo, je bp, verjetno je crknila cel mehanizem. ima kdo idejo kje je kak megan, da bi kupil to stvar. thx
