Bom kr v tole temo napisala, ker mam podoben problem.
Občasno se mi prižge lučka airbag in service. Potem sem nekaj premikala volan (dol, gor, ven, not..) in je ugasnila. Potem je bil mir. Zdaj pa spet sveti lučka in nemorm naštimat več volana tko k hočm (da normalno vidim števec) in da ne bi svetil.
Če ma kdo kšne slike al karkol izkušenj s tem, se nej javi
BI pa sama zrihtala.. brez pooblaščenca al karkol k morš plačat
