Pri Megane 2 se mi noce odpreti prtljaznik:(. Kljucavnico slisim da zaropota, ko stisnem na gumb spodaj ampak odklene pa ne in sploh ne morem dvignati prtljaznega pokrova.
na servisu so probali stikalo, je bp, verjetno je crknila cel mehanizem. ima kdo idejo kje je kak megan, da bi kupil to stvar.
rajko73 ni nic narobe z kljucavnico vrjemi meni tak problem sem imel tudi jast in sem ga pac peljal na Renault servis v Logatec kjer mi dela znanec in mislim da ti to vse pove da res je ker je zananec mi je stvar zrihtu tko kokr treba. In kaj je blo ja nc od znotraj je podru zadnje sedeze da je prsu do kljucavnice potli je z izvijacom odklenu kljucavnico, ker se pac to da narest ravno zaradi tega da pac ne razbijes cela vrata ane in ko je to naredu je mal pospricu z WD40 parkrat prtisnu na tist gumb da je stvar se mal podmazala in evo po slabm letu mi stvar se zmeri lepo dela. Pac on sam mi je reku da se to doskrat zgodi da se stvar zatakne in ponavadi kr recejo da je mehanizem fuc ceprav ni...
sam mel iste tezave. Motorcek je delal je bil pa problem da se je notri na kolescku en zobcek odlomu pa je sam v prazno vrtel. Kupil rabljen mehanizem pa je slo.