Talisman
-
RenaultfanR
- Prispevkov: 16
- Pridružen: 10 Mar 2017, 13:10
Talisman
Čakam na testno vožnjo s Talismanom, s 160 konjskim dci.
avto mi je lep, potrebujem avto z velikim prtljažnikom, zato sem ga uvrstil v ožji izbor.
Kot sem od dveh slišal, je kar nekaj težav z elektroniko, (sicer ne toliko kot z 1,9 dci laguno predzadnje generacije), ampak Vseeno me zanima ima kdo še kako informacijo oz. izkušnje?
Sem sicer malo pregledoval forume, ampak kaj konkretnega nisem zasledil
Hvala!
avto mi je lep, potrebujem avto z velikim prtljažnikom, zato sem ga uvrstil v ožji izbor.
Kot sem od dveh slišal, je kar nekaj težav z elektroniko, (sicer ne toliko kot z 1,9 dci laguno predzadnje generacije), ampak Vseeno me zanima ima kdo še kako informacijo oz. izkušnje?
Sem sicer malo pregledoval forume, ampak kaj konkretnega nisem zasledil
Hvala!
- Sport Driver
- Prispevkov: 740
- Pridružen: 28 Dec 2011, 10:28
Re: Talisman
Kakšni pa so problemi z elektroniko? Jaz nisem ničesar zasledil?
Poslano z mojega Nexus 5X z uporabo Tapatalk
Poslano z mojega Nexus 5X z uporabo Tapatalk
-
RenaultfanR
- Prispevkov: 16
- Pridružen: 10 Mar 2017, 13:10
Re: Talisman
Dva človeka sta mi omenila to, sicer nič konkretnega (žal nisem takrat vrtlal v njih s konkretnimi vprašanji), ampak da je samo Malgaj v enem letu poslal nazaj v Francijo 7 avtomobilov.
Kar se mi zdi malo čudno...
Ali pri vseh testerjih in vsemogočnih znalcih takih zadev ne morejo odpraviti?!?
Kar se mi zdi malo čudno...
Ali pri vseh testerjih in vsemogočnih znalcih takih zadev ne morejo odpraviti?!?
- Sport Driver
- Prispevkov: 740
- Pridružen: 28 Dec 2011, 10:28
Re: Talisman
Poslal 7 avtomobilov na popravilo ali pač poslal nazaj?
Poslano z mojega Nexus+5X z uporabo Tapatalk
Poslano z mojega Nexus+5X z uporabo Tapatalk
-
RenaultfanR
- Prispevkov: 16
- Pridružen: 10 Mar 2017, 13:10
Re: Talisman
Poslali nazaj, več ne vem.
- Sport Driver
- Prispevkov: 740
- Pridružen: 28 Dec 2011, 10:28
Re: Talisman
Morda so bili tisti predserijski avtomobili, ki so jih vozili novinarji. Ker sem takrat spraševal kdaj bodo na prodaj pa so mi rekli, da teli ne bodo ostali tukaj ampak da grejo. Kam pa nisem spraševal.
Poslano z mojega Nexus+5X z uporabo Tapatalk
Poslano z mojega Nexus+5X z uporabo Tapatalk
-
RenaultfanR
- Prispevkov: 16
- Pridružen: 10 Mar 2017, 13:10
Re: Talisman
Kakorkoli že, če je še kdo tak, ki ima kake informacije, bo že povedal. Glaavn je, da se moj test talismana bliža.

-
RenaultfanR
- Prispevkov: 16
- Pridružen: 10 Mar 2017, 13:10
Re: Talisman
Takoj bi ga imel, imam pa nekoliko težave z dolžino garaže.
Če me avto prepriča pa tudi garažo povečam
Če me avto prepriča pa tudi garažo povečam
Re: Talisman
Moj brat ga vozi od decembra, brez problemov. Edino pranje vetrobranskega stekla pa je porazno, saj pri malo večji hitrosti sploh ne moreš oprat stekla, ker vodo škropi čisto dol pod šipo. Šobe so cenena plastika brez možnosti nastavitve. Na renoju pa se glupirajo. Težavo sva rešila do 80 % z šobami od senica II, ampak še vedno ni 100% tako, kot bi moralo biti.
l.p.
l.p.
- Sport Driver
- Prispevkov: 740
- Pridružen: 28 Dec 2011, 10:28
Re: Talisman
Teži na servisu, v DE so jim jih menjali kolikor sem bral samo dvomim, da bom našel to sedaj na njihovem forumu 
Poslano z mojega Nexus+5X z uporabo Tapatalk
Poslano z mojega Nexus+5X z uporabo Tapatalk
-
RenaultfanR
- Prispevkov: 16
- Pridružen: 10 Mar 2017, 13:10
Re: Talisman
Aha, zanimivo. Taka malenkost, pa vseeno kvari sliko celotnega avtomobila. No saj avtomobila brez ene pripombe itak ni. Kdor pravi drugače je definitivno pristranski.
Ja, jutri pa testiram Talismana. Se že veselim.
Ja, jutri pa testiram Talismana. Se že veselim.
Re: Talisman
Pa ne pozabi poročat, kako se ti zdi TalismanRenaultfanR napisal/-a:Aha, zanimivo. Taka malenkost, pa vseeno kvari sliko celotnega avtomobila. No saj avtomobila brez ene pripombe itak ni. Kdor pravi drugače je definitivno pristranski.
Ja, jutri pa testiram Talismana. Se že veselim.
-
RenaultfanR
- Prispevkov: 16
- Pridružen: 10 Mar 2017, 13:10
Re: Talisman
Nikakor ne bi pozabil poročat. Žal pa so me pred 20 minutam obvestili, da je testna vožnja prestavljena, da me obvestijo ko bo mogoča.
Tale testni talisman je bil danes zjutraj poškodovan.
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... 0%20EDC%20.." onclick="window.open(this.href);return false;.
Kako jo je skupil ta črni lepotec pa ne vem.
Tale testni talisman je bil danes zjutraj poškodovan.
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... 0%20EDC%20.." onclick="window.open(this.href);return false;.
Kako jo je skupil ta črni lepotec pa ne vem.
- Sport Driver
- Prispevkov: 740
- Pridružen: 28 Dec 2011, 10:28
Re: Talisman
A najbolšega Talismana na netu je nekomu uspelo razbiti. Čestitke.
Poslano z mojega Nexus+5X z uporabo Tapatalk
Poslano z mojega Nexus+5X z uporabo Tapatalk

