Talisman

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
RenaultfanR
Prispevkov: 16
Pridružen: 10 Mar 2017, 13:10

Talisman

Odgovor Napisal/-a RenaultfanR »

Čakam na testno vožnjo s Talismanom, s 160 konjskim dci.
avto mi je lep, potrebujem avto z velikim prtljažnikom, zato sem ga uvrstil v ožji izbor.
Kot sem od dveh slišal, je kar nekaj težav z elektroniko, (sicer ne toliko kot z 1,9 dci laguno predzadnje generacije), ampak Vseeno me zanima ima kdo še kako informacijo oz. izkušnje?
Sem sicer malo pregledoval forume, ampak kaj konkretnega nisem zasledil
Hvala!
Uporabniški avatar
Sport Driver
Prispevkov: 740
Pridružen: 28 Dec 2011, 10:28

Re: Talisman

Odgovor Napisal/-a Sport Driver »

Kakšni pa so problemi z elektroniko? Jaz nisem ničesar zasledil?

Poslano z mojega Nexus 5X z uporabo Tapatalk
RenaultfanR
Prispevkov: 16
Pridružen: 10 Mar 2017, 13:10

Re: Talisman

Odgovor Napisal/-a RenaultfanR »

Dva človeka sta mi omenila to, sicer nič konkretnega (žal nisem takrat vrtlal v njih s konkretnimi vprašanji), ampak da je samo Malgaj v enem letu poslal nazaj v Francijo 7 avtomobilov.
Kar se mi zdi malo čudno...
Ali pri vseh testerjih in vsemogočnih znalcih takih zadev ne morejo odpraviti?!?
Uporabniški avatar
Sport Driver
Prispevkov: 740
Pridružen: 28 Dec 2011, 10:28

Re: Talisman

Odgovor Napisal/-a Sport Driver »

Poslal 7 avtomobilov na popravilo ali pač poslal nazaj?

Poslano z mojega Nexus+5X z uporabo Tapatalk
RenaultfanR
Prispevkov: 16
Pridružen: 10 Mar 2017, 13:10

Re: Talisman

Odgovor Napisal/-a RenaultfanR »

Poslali nazaj, več ne vem.
Uporabniški avatar
Sport Driver
Prispevkov: 740
Pridružen: 28 Dec 2011, 10:28

Re: Talisman

Odgovor Napisal/-a Sport Driver »

Morda so bili tisti predserijski avtomobili, ki so jih vozili novinarji. Ker sem takrat spraševal kdaj bodo na prodaj pa so mi rekli, da teli ne bodo ostali tukaj ampak da grejo. Kam pa nisem spraševal.

Poslano z mojega Nexus+5X z uporabo Tapatalk
RenaultfanR
Prispevkov: 16
Pridružen: 10 Mar 2017, 13:10

Re: Talisman

Odgovor Napisal/-a RenaultfanR »

Kakorkoli že, če je še kdo tak, ki ima kake informacije, bo že povedal. Glaavn je, da se moj test talismana bliža.
:)
Uporabniški avatar
a_sist
Moderator
Prispevkov: 916
Pridružen: 24 Maj 2009, 20:21
Kraj: NM-Tolmin

Re: Talisman

Odgovor Napisal/-a a_sist »

Sodelavc ima initiale 160dci. Je super zadovoljen.
Squealing tire is a happy tire :)
RenaultfanR
Prispevkov: 16
Pridružen: 10 Mar 2017, 13:10

Re: Talisman

Odgovor Napisal/-a RenaultfanR »

Takoj bi ga imel, imam pa nekoliko težave z dolžino garaže.
Če me avto prepriča pa tudi garažo povečam :-)
Uporabniški avatar
MARK01
Prispevkov: 101
Pridružen: 18 Feb 2010, 22:32

Re: Talisman

Odgovor Napisal/-a MARK01 »

Moj brat ga vozi od decembra, brez problemov. Edino pranje vetrobranskega stekla pa je porazno, saj pri malo večji hitrosti sploh ne moreš oprat stekla, ker vodo škropi čisto dol pod šipo. Šobe so cenena plastika brez možnosti nastavitve. Na renoju pa se glupirajo. Težavo sva rešila do 80 % z šobami od senica II, ampak še vedno ni 100% tako, kot bi moralo biti.

l.p.
Uporabniški avatar
Sport Driver
Prispevkov: 740
Pridružen: 28 Dec 2011, 10:28

Re: Talisman

Odgovor Napisal/-a Sport Driver »

Teži na servisu, v DE so jim jih menjali kolikor sem bral samo dvomim, da bom našel to sedaj na njihovem forumu :)

Poslano z mojega Nexus+5X z uporabo Tapatalk
RenaultfanR
Prispevkov: 16
Pridružen: 10 Mar 2017, 13:10

Re: Talisman

Odgovor Napisal/-a RenaultfanR »

Aha, zanimivo. Taka malenkost, pa vseeno kvari sliko celotnega avtomobila. No saj avtomobila brez ene pripombe itak ni. Kdor pravi drugače je definitivno pristranski.
Ja, jutri pa testiram Talismana. Se že veselim.
Uporabniški avatar
MARK01
Prispevkov: 101
Pridružen: 18 Feb 2010, 22:32

Re: Talisman

Odgovor Napisal/-a MARK01 »

RenaultfanR napisal/-a:Aha, zanimivo. Taka malenkost, pa vseeno kvari sliko celotnega avtomobila. No saj avtomobila brez ene pripombe itak ni. Kdor pravi drugače je definitivno pristranski.
Ja, jutri pa testiram Talismana. Se že veselim.
Pa ne pozabi poročat, kako se ti zdi Talisman
RenaultfanR
Prispevkov: 16
Pridružen: 10 Mar 2017, 13:10

Re: Talisman

Odgovor Napisal/-a RenaultfanR »

Nikakor ne bi pozabil poročat. Žal pa so me pred 20 minutam obvestili, da je testna vožnja prestavljena, da me obvestijo ko bo mogoča.
Tale testni talisman je bil danes zjutraj poškodovan.
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... 0%20EDC%20.." onclick="window.open(this.href);return false;.
Kako jo je skupil ta črni lepotec pa ne vem.
Uporabniški avatar
Sport Driver
Prispevkov: 740
Pridružen: 28 Dec 2011, 10:28

Re: Talisman

Odgovor Napisal/-a Sport Driver »

A najbolšega Talismana na netu je nekomu uspelo razbiti. Čestitke.

Poslano z mojega Nexus+5X z uporabo Tapatalk
Odgovori