Barvanje zarometov

Vse ostale teme
Odgovori
imsirovicarmin
Prispevkov: 21
Pridružen: 04 Jul 2011, 18:13

Barvanje zarometov

Odgovor Napisal/-a imsirovicarmin »

Zanima me ali se dajo barvat zarometi na Renault Megane 2000....Namrec mam namen razstavit sprednje luci in pobarvat v crno, zdj me pa zanima kaksen spray uporabit in ali se sploh to da naredit?....Hvalaa...
Uporabniški avatar
Figo
Prispevkov: 623
Pridružen: 14 Avg 2005, 22:00
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a Figo »

Kaj bi ti? Sprednje luči prebarval v črno? :lol: 8) :lol:
Uporabniški avatar
Speedie
Prispevkov: 1279
Pridružen: 18 Sep 2006, 20:39
Kraj: za ovinkom.

Odgovor Napisal/-a Speedie »

Figo napisal/-a:Kaj bi ti? Sprednje luči prebarval v črno? :lol: 8) :lol:
to bi bilo neumno mam jst en čudn filing. pomoje misli tisto plastiko okoli parabol/xenonk
Slika
"There is no plan B, only another plan A."
Ritchey Watanabe

Group B rally driver...the ballsiest creature alive!

Group B rally spectator.....the craziest creature alive!
Uporabniški avatar
GHost14
Prispevkov: 530
Pridružen: 03 Jun 2011, 10:24

Odgovor Napisal/-a GHost14 »

Nebi bil prvi ki bi to naredu. Poznam celo strokovnjaka ki je barval kompletno luč, tudi parabole, pol se je pa čudil zakaj nič ne sveti :roll: Zgleda pa relativno butasto in šalabajzersko. Usaj po moje se tega tko al tko ne da natančno pa lepo naredit. Če hočeš črne luči, svetujem da jih kupiš :wink:
Renault Megane II 1.6 16v - nič več
Renault Megane grandtour III 1.5 dci GT line
Uporabniški avatar
Speedie
Prispevkov: 1279
Pridružen: 18 Sep 2006, 20:39
Kraj: za ovinkom.

Odgovor Napisal/-a Speedie »

seveda se da samo moraš pripraviti tko kot je treba pa zaščititi kar je treba ane. če si po duši šalabajzer je pa res bolje da greš novo kupit.
Slika
"There is no plan B, only another plan A."
Ritchey Watanabe

Group B rally driver...the ballsiest creature alive!

Group B rally spectator.....the craziest creature alive!
Uporabniški avatar
GHost14
Prispevkov: 530
Pridružen: 03 Jun 2011, 10:24

Odgovor Napisal/-a GHost14 »

Povedat hočem to, da če želiš da je stvar narejena korektno, verjetno ne pride nič ceneje kot nove luči. Sploh če računaš še količino dela...
Renault Megane II 1.6 16v - nič več
Renault Megane grandtour III 1.5 dci GT line
Uporabniški avatar
Kyrius
Prispevkov: 472
Pridružen: 14 Avg 2010, 14:00
Kraj: Wolfsberg

Odgovor Napisal/-a Kyrius »

Pa barva verjetno ne bo poceni ... je treba kar temperaturno obstojno barvo vzet, glede na to kolk se segreje zadeva
imsirovicarmin
Prispevkov: 21
Pridružen: 04 Jul 2011, 18:13

Odgovor Napisal/-a imsirovicarmin »

Eh ta zadeva pri meni odpade:D...kr nocm da mi pol sveti kot baterija:.:D...hvala za nasvete...:D
Uporabniški avatar
schik
Prispevkov: 2728
Pridružen: 03 Apr 2008, 14:15
Kraj: Črnomelj

Odgovor Napisal/-a schik »

Svetilnost je odvisna od parabole, ne pa od tiste plastike okoli. Če boš dobro naredil bo super zgledalo, parabola itak ostane taka kot je. Problem je če ne narediš dobro, ker se ti lahko začne luščit barva pol bo pa še slabše kot danes.
Odgovori