Pozdravljeni na svoji laguni 2.0 L1996 sem pred kratkim menjal olje...ko sem pol pogledal na šibko je bilo neki od 0.5 do 1cm nad max...zdaj pa me zanima če se lahko tak vozim al je bolše če malo olja vun spustim....in pa zanima me če lahko avto z preveč olja cuka zaradi tega...???
Lp Jure
v motorju preveč olja.....
Ti kar lepo odlij, saj ni preveč težko.
http://www.enigma-motorsport.si" onclick="window.open(this.href);return false;

