v motorju preveč olja.....

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
Jure180
Prispevkov: 109
Pridružen: 08 Jul 2009, 22:19
Kraj: Duplek

v motorju preveč olja.....

Odgovor Napisal/-a Jure180 »

Pozdravljeni na svoji laguni 2.0 L1996 sem pred kratkim menjal olje...ko sem pol pogledal na šibko je bilo neki od 0.5 do 1cm nad max...zdaj pa me zanima če se lahko tak vozim al je bolše če malo olja vun spustim....in pa zanima me če lahko avto z preveč olja cuka zaradi tega...???

Lp Jure
Uporabniški avatar
Doctor DJ
Prispevkov: 3227
Pridružen: 09 Mar 2005, 20:37
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a Doctor DJ »

skoraj boljše je da iztočiš malo olja
Uporabniški avatar
primc81
Prispevkov: 32
Pridružen: 24 Nov 2009, 13:31

Odgovor Napisal/-a primc81 »

sem tudi jaz imel v cliotu dci tam nekje od 0.5-1cm preveč olja v motorju...sicer sem se do naslednjega servisa vozil in ni bilo težav, je pa res, da ga nikoli nisem gnal v visokih obratih... za mašino je pa verjetno sigurno bolje, da olja ni preveč.....
Uporabniški avatar
Drmo.JR
Prispevkov: 337
Pridružen: 23 Apr 2006, 09:17
Kraj: ljubljana

Odgovor Napisal/-a Drmo.JR »

Ti kar lepo odlij, saj ni preveč težko.
Slika http://www.enigma-motorsport.si" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
Jure180
Prispevkov: 109
Pridružen: 08 Jul 2009, 22:19
Kraj: Duplek

Odgovor Napisal/-a Jure180 »

aha hvala vam bom jutri malo odlil.... :D
Odgovori