Imam megane 2002 letnik 1,6 16v.
Pred kratkim mi je lokalni mehanik zamenjal termostat (mi je spuščalo od njega). Od takrat opažam določene težave.
Namreč ko je avto hladen, po nekaj kilometrih mestne vožnje (cca 5km, recimo po dunajski v LJ ko je prometna konica)), se mi kazalec temperature dvigne do zadnje črtice, nakar pa se končno spusti do sredine.
Kot da se mi bi termostat prepozo odprl
Kaj menite vi? To verjetno ni normalno. Kaj bi lahko bil razlog?
A naj grem nazaj do mehanika in reklamiram zadevo, ker se mi pred menjavo to ni dogajalo, oz se je kazalec dvignil dosti manj preden je temostat se odprl.
Aja, mi je pa v hladilno tkočino vlil malo tekočega tesnila, ker mi malce pri hladlniku spušča.
Prosim za nasvete.
termostat??
reklamiraj termostat
ŠIK Vulkanizerstvo, vgradnja avtoplina, protikorozijska zaščita, AVTOVLEKA 24H
Megane Coupe 1.4 16V l.99 ph-2 LPG
BMW E39 530i LPG
Megane Coupe 1.4 16V l.99 ph-2 LPG
BMW E39 530i LPG



