Toto olje je zelo slabo jaz imam sedaj prevoženih 9 k in sem zadnjič probal na šipki olje pa je bolj kot ne suho, zato pa zariba vse skup. Je že kdo probal katero drugo znamko olja? Jaz bom probal kako drugo olje not dat.ki ima enako oznako lp
FRS1800 napisal/-a:PS: Delphi črpalke in šobe dobiš še danes na vseh 1.5 dCi, razen na 110 konjskem ne.
Verjetno bo tole res držalo. Torej šibkejši dve verziji 1.5 dCi-ja (65, 82 in vse novejše izpeljanke) imajo še vedno Delphi, močnejša verzija 1.5 dCi-ja (torej 105 in podobne z drugačnim večjim blokom) pa ima Siemens sistem.
Sicer sem pa videl že na dveh različnih Clio 2, ki nista bila 100KM (enkrat letnik 2005, drugič 2007) Siemens sistem, zato sem sem narobe sklepal. Je možno, da je za tuje trge drugače?
Mal sem nenatančno napisal, na vseh clio 3 facelift je delphi (razen 110 konjskega), na meganu 3 tasvoh verzija na 5 prestav (konjev nevem iz glave...85?) je tut delphi... Kangoo 3 tudi delphi...
Toto olje je zelo slabo jaz imam sedaj prevoženih 9 k in sem zadnjič probal na šipki olje pa je bolj kot ne suho, zato pa zariba vse skup. Je že kdo probal katero drugo znamko olja? Jaz bom probal kako drugo olje not dat.ki ima enako oznako lp
In kaj je narobe z oljem iz leclerca (v originalni embalaži se razume)? Shella iz leclerca smo natočili v cliota 1.4 16v, to je bilo že hm...pol leta nazaj, pa še vedno laufa. Pač kupijo večjo količino, zato tudi taka cena.
FRS1800 napisal/-a:Tako kot je a7 napisal, problem je v slabi kvaliteti olja, PREDOLGEM servisnem intervalu, in posledično 3 zaribani ležaj na Siemensu 78kW...
PS: Delphi črpalke in šobe dobiš še danes na vseh 1.5 dCi, razen na 110 konjskem ne.
Lp!
Zakaj glih 3. zariban ležaj?, če se prou spomnm je glih 3. cilinder nad oljno črpalko.
Tud jst sem jih menou iz preventive na 157tkm, pa je biu glih na unmu cilindru, ki je nad oljno pumpo
najbolj zdrsan ležaj. Sploh ni blo več na njem unga sivga drsnga sloja, ampak sm še bakrena barva.
A se o teh novejših variantah z 110 KM že kaki podatki o zanesljivosti? So motorji še zmeraj nagnjeni k nenadnemu umiranju (Ravno danes slišal, da je še enemu znancu razneslo motor na 7 let starem meganu). Ker nameravamo vzeti Megane Grandtour letnika 2012 pa ima 1.5 dci 110 motor, in glede na staro slavo, me je zadeve skorajda malce strah.
imam 1.5 dci 82 avto gre normalno brez kakršnih koli težav se mi pa zdi da je turbina postala zelo glasna oz ima nek kovinski zvok kot da nekdo tolče z nečim po plehu. to se začne pri cca. 1700 obratov. ko pa pride na okrog 2000 obratov pa začne avto trest vendar le do kakih 2200. pa tudi ko ga ugasnem se nenormalno strese. a gre turbina h koncu...mogoče vztrajnik..?? ojničnih ležajev se ne sliši.
so bile pa pred kratkim šobe reprogramirane na novo in zamenjan zgornji nosilec motorja zato sem to dvoje izključil. avto ima 119000.
kaj bi bilo dobro narediti da nebo prevelikih stroškov?
Upam da lastnik teme ne zameri če si jo malo sposodim (da nebo sto enakih tem).Namreč prijatelj ima avto clio 1.5dci 82km 2004 95k km. Pred nekaj dnevi se mu je prižgala lučka izpušnih plinov ter gorela cca 300km. učiraj se mu je parkrat užgala tudi lučka napake (kontrolna lučka motenj v delovanju elektronike ter prisotnosti vode v plinskem olju).avto je na nižjih obratih tudi malenkost cuknil. Danes so se obe lučki ugasnili. Kaj bi bilo lahko narobe?