Prvo pravo dirkališče v Sloveniji

Vse ostale teme

Ali bi ga koristili?

DA, SIGURNO
92
86%
NE
4
4%
Brez veze, saj je Grobnik dovolj blizu
1
1%
Da, če bi bilo ceneje kot Grobnik
10
9%
 
Skupaj glasov: 107

Uporabniški avatar
Speedie
Prispevkov: 1279
Pridružen: 18 Sep 2006, 20:39
Kraj: za ovinkom.

Odgovor Napisal/-a Speedie »

KONDOR napisal/-a:A vi to resno?Kaj pa Lendava?Projekt narejen,polovico že financiran :D
pa nej bota pa dve dirkališči ane :D
Slika
"There is no plan B, only another plan A."
Ritchey Watanabe

Group B rally driver...the ballsiest creature alive!

Group B rally spectator.....the craziest creature alive!
Uporabniški avatar
KONDOR
Prispevkov: 124
Pridružen: 01 Jul 2011, 19:45
Kraj: GROSUPLJE

Odgovor Napisal/-a KONDOR »

Doma imam celoten planski načrt tega projekta z vso infrastrukturo.Zgleda fantastično.Realizacija se zapleta zaradi zemljišč,zelenih itd
Uporabniški avatar
Symon
Prispevkov: 2781
Pridružen: 29 Sep 2008, 11:14

Odgovor Napisal/-a Symon »

KONDOR napisal/-a:Doma imam celoten planski načrt tega projekta z vso infrastrukturo.Zgleda fantastično.Realizacija se zapleta zaradi zemljišč,zelenih itd
Spet?? :mad:
Uporabniški avatar
KONDOR
Prispevkov: 124
Pridružen: 01 Jul 2011, 19:45
Kraj: GROSUPLJE

Odgovor Napisal/-a KONDOR »

Če zgradimo dirkališče,potem ne bo več dovolj kasiranja zaradi prehitre vožnje s strani države,tako da to ni v njihovem interesu.Jao,v kaki kretenski državi živim :evil:
Uporabniški avatar
Speedie
Prispevkov: 1279
Pridružen: 18 Sep 2006, 20:39
Kraj: za ovinkom.

Odgovor Napisal/-a Speedie »

KONDOR napisal/-a:Doma imam celoten planski načrt tega projekta z vso infrastrukturo.Zgleda fantastično.Realizacija se zapleta zaradi zemljišč,zelenih itd
sam če se zapleta zakaj potem taka reakcija prejle glede na ''novo'' dirkališče?
Slika
"There is no plan B, only another plan A."
Ritchey Watanabe

Group B rally driver...the ballsiest creature alive!

Group B rally spectator.....the craziest creature alive!
Uporabniški avatar
Symon
Prispevkov: 2781
Pridružen: 29 Sep 2008, 11:14

Odgovor Napisal/-a Symon »

KONDOR napisal/-a:Če zgradimo dirkališče,potem ne bo več dovolj kasiranja zaradi prehitre vožnje s strani države,tako da to ni v njihovem interesu.Jao,v kaki kretenski državi živim :evil:
Kar se tega tiče bo folku še vedno težko dati 100€ za par ur pravega dirkanja po dirkališču tako, da se ni za bati. Enostavno ni interesa na tem področju. Zakaj se nisem vrgel v fuzbal, vsaka vas ima svoje igrišče, da Stožic ne omenjam. :roll:
Uporabniški avatar
IcEm4n
Prispevkov: 1794
Pridružen: 12 Jul 2007, 18:45
Kraj: LJ kotel

Odgovor Napisal/-a IcEm4n »

KONDOR napisal/-a:Doma imam celoten planski načrt tega projekta z vso infrastrukturo.Zgleda fantastično.Realizacija se zapleta zaradi zemljišč,zelenih itd
A to o Petroliji govoriš al o projektu na primorskem?
Ni brzine brez turbine! :D

Slika
Uporabniški avatar
KONDOR
Prispevkov: 124
Pridružen: 01 Jul 2011, 19:45
Kraj: GROSUPLJE

Odgovor Napisal/-a KONDOR »

IcEm4n napisal/-a:
KONDOR napisal/-a:Doma imam celoten planski načrt tega projekta z vso infrastrukturo.Zgleda fantastično.Realizacija se zapleta zaradi zemljišč,zelenih itd
A to o Petroliji govoriš al o projektu na primorskem?
Ja o Petroliji!
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 415
Pridružen: 09 Jan 2010, 17:24
Kraj: Camnique

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Včeraj je bilo nekaj govora o tem, tekom oddaje 24 Kur! Upam da res kaj rata iz te ideje! :twisted:
Uporabniški avatar
SomeOne989
Prispevkov: 49
Pridružen: 17 Mar 2009, 10:37
Kraj: Ajdovscina

Odgovor Napisal/-a SomeOne989 »

samo za v premislek: TRR:
IBAN SI56 2420 3901 0362 956 (RAIFFEISEN BANKA D.D.) blokiran
IBAN SI56 3300 0000 1933 880 (HYPO BANK d.d.) blokiran ,Čisti dobiček ali izguba obračunskega obdobja -513.597 EUR
Vir: AJPES - podatkovna baza letnih poročil 2011, pa ne da bi hotu kaj slabega samo če je že v začetku tkole pol nevem.

To so podatki o famozni Petroliji .... Podatki so iz AJPESa .... pomoje je bila ta objava na 24ur samo odgovor na vseslovensko zbiranje podpisov za projekt na primorskem.
Uporabniški avatar
UrbanD
Administrator
Prispevkov: 3703
Pridružen: 13 Mar 2008, 17:03
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a UrbanD »

Kot že nekateri veste, zadnji teden po celi Sloveniji poteka peticija oz. zbiranje glasov za izgradnjo dirkališča.

V Ljubljani lahko danes od 11:00 ure naprej oddate svoj podpis v salonu TC MOTOSHOP na Leskoškovi 12 ( www.tc-motoshop.si )
Stopite do prodajalca in ga prosite naj vam da obrazec za dirkališče, na katerega vnesete svoje podatke!

8)
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 415
Pridružen: 09 Jan 2010, 17:24
Kraj: Camnique

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Se mi zdi totalno nepraktično hodit v BTC za podpis, garant obstaja tudi možnost, da se ista stvar postori preko neta, ali pa so totalno za cajtom?! :?
Uporabniški avatar
UrbanD
Administrator
Prispevkov: 3703
Pridružen: 13 Mar 2008, 17:03
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a UrbanD »

Zenkrat je samo tak način možen koker jz vem.
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Uporabniški avatar
schik
Prispevkov: 2728
Pridružen: 03 Apr 2008, 14:15
Kraj: Črnomelj

Odgovor Napisal/-a schik »

Pa samo tam ali še na kateri drugi lokaciji? Pol se bodo pa čudili da ne bo dovolj podpisov.
Uporabniški avatar
Speedie
Prispevkov: 1279
Pridružen: 18 Sep 2006, 20:39
Kraj: za ovinkom.

Odgovor Napisal/-a Speedie »

ja v petk urban prnes tele obrazce na srečanje pa jih še tm podpišemo. pa jih par dam odnesem in jih v soboto nazaj dobiš.
Slika
"There is no plan B, only another plan A."
Ritchey Watanabe

Group B rally driver...the ballsiest creature alive!

Group B rally spectator.....the craziest creature alive!
Zaklenjeno