pa nej bota pa dve dirkališči aneKONDOR napisal/-a:A vi to resno?Kaj pa Lendava?Projekt narejen,polovico že financiran
Prvo pravo dirkališče v Sloveniji
sam če se zapleta zakaj potem taka reakcija prejle glede na ''novo'' dirkališče?KONDOR napisal/-a:Doma imam celoten planski načrt tega projekta z vso infrastrukturo.Zgleda fantastično.Realizacija se zapleta zaradi zemljišč,zelenih itd

"There is no plan B, only another plan A."
Ritchey Watanabe
Group B rally driver...the ballsiest creature alive!
Group B rally spectator.....the craziest creature alive!
Kar se tega tiče bo folku še vedno težko dati 100€ za par ur pravega dirkanja po dirkališču tako, da se ni za bati. Enostavno ni interesa na tem področju. Zakaj se nisem vrgel v fuzbal, vsaka vas ima svoje igrišče, da Stožic ne omenjam.KONDOR napisal/-a:Če zgradimo dirkališče,potem ne bo več dovolj kasiranja zaradi prehitre vožnje s strani države,tako da to ni v njihovem interesu.Jao,v kaki kretenski državi živim
- SomeOne989
- Prispevkov: 49
- Pridružen: 17 Mar 2009, 10:37
- Kraj: Ajdovscina
samo za v premislek: TRR:
IBAN SI56 2420 3901 0362 956 (RAIFFEISEN BANKA D.D.) blokiran
IBAN SI56 3300 0000 1933 880 (HYPO BANK d.d.) blokiran ,Čisti dobiček ali izguba obračunskega obdobja -513.597 EUR
Vir: AJPES - podatkovna baza letnih poročil 2011, pa ne da bi hotu kaj slabega samo če je že v začetku tkole pol nevem.
To so podatki o famozni Petroliji .... Podatki so iz AJPESa .... pomoje je bila ta objava na 24ur samo odgovor na vseslovensko zbiranje podpisov za projekt na primorskem.
IBAN SI56 2420 3901 0362 956 (RAIFFEISEN BANKA D.D.) blokiran
IBAN SI56 3300 0000 1933 880 (HYPO BANK d.d.) blokiran ,Čisti dobiček ali izguba obračunskega obdobja -513.597 EUR
Vir: AJPES - podatkovna baza letnih poročil 2011, pa ne da bi hotu kaj slabega samo če je že v začetku tkole pol nevem.
To so podatki o famozni Petroliji .... Podatki so iz AJPESa .... pomoje je bila ta objava na 24ur samo odgovor na vseslovensko zbiranje podpisov za projekt na primorskem.
Kot že nekateri veste, zadnji teden po celi Sloveniji poteka peticija oz. zbiranje glasov za izgradnjo dirkališča.
V Ljubljani lahko danes od 11:00 ure naprej oddate svoj podpis v salonu TC MOTOSHOP na Leskoškovi 12 ( www.tc-motoshop.si )
Stopite do prodajalca in ga prosite naj vam da obrazec za dirkališče, na katerega vnesete svoje podatke!

V Ljubljani lahko danes od 11:00 ure naprej oddate svoj podpis v salonu TC MOTOSHOP na Leskoškovi 12 ( www.tc-motoshop.si )
Stopite do prodajalca in ga prosite naj vam da obrazec za dirkališče, na katerega vnesete svoje podatke!
Clio II ph2 1.2 16V Billabong - sold
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Clio II ph2 RS 172 - sold
Clio III ph1 RS 197 F1 Team - sold
Clio II ph2 RS 182 - sold
Clio IV ph2 RS Trophy - sold
Seat Leon Cupra ST 300 4drive - family car
Mitsubishi Lancer EVO VIII MR - weekend car
Pa samo tam ali še na kateri drugi lokaciji? Pol se bodo pa čudili da ne bo dovolj podpisov.
ŠIK Vulkanizerstvo, vgradnja avtoplina, protikorozijska zaščita, AVTOVLEKA 24H
Megane Coupe 1.4 16V l.99 ph-2 LPG
BMW E39 530i LPG
Megane Coupe 1.4 16V l.99 ph-2 LPG
BMW E39 530i LPG

.jpg)



