Debata o tem je potekala tudi na zadnjem sestanku z nami in Renault Nissan Slovenija.
Verjamem da se nas zbere dovolj oz. celo preveč?
Če je tukaj stvar resna, potem si upam trdit da imam v klubu kar nekaj takih, ki bi definitivno pomagali pri kakršnikoli stvari; kot si tudi upam trdit, da bo idejo in izvedbo naš klub podpiral 100%. Če se bo zadeva začela odvijat v pozitivno smer, potem lahko projekt predstavim tudi Renault Nissanu in se bo vidlo njihov odziv.
Glede cen in teh stvari; ni problem dat mal več koker Grobnik, ampak proga mora bit res narejena tko kot treba. Da je dovolj levih IN desnih ovinkov, da razviješ hitrost nad 100kmh (raceland je do 100kmh) ampak ne spet da bodo zdej tuki kilometrske ravnine ker je to čist brezveze; in da so dovolj velike izletne cone ter dober asfalt.
Če ste te stvari vse stuhtal, potem je to to! Slovenija definitivno potrebuje tako stvar!
Točna lokacija je pa kje? Na meji z Italijo ali?




