senzor temperature

Debate o vseh Renault Sport modelih (Twingo, Clio, Megane)
Odgovori
Uporabniški avatar
jaka88
Prispevkov: 10
Pridružen: 09 Avg 2010, 12:51

senzor temperature

Odgovor Napisal/-a jaka88 »

megan coupe 1 letnik 2002

zunanjo teperaturo mi kaže za cca 30-40 stopinj več kot je zunaj.

kaj je lahko vzrok? senzor ali še kaj drugega?

je ta "prikazana" temperatura povezana z delovanjem navadne klime???

Hvala in lp
Uporabniški avatar
MasTTer
Prispevkov: 562
Pridružen: 11 Sep 2003, 19:21
Kraj: Lendava (MS)

Odgovor Napisal/-a MasTTer »

Z klimo sigurno ni povezano pri tem modelu. Po moje boš mogel senzor zamenjati, ki se nahaja spodaj v desnem zvratnem ogledalu in je stvar rešena.
Megane Coupe 3 RS CUP <-> 2.0 T <-> 2010
Megane Coupe 1, ph2 <-> 1.6 16V <-> 1999 - prodan 2010
Uporabniški avatar
VentilaR
Prispevkov: 434
Pridružen: 21 Maj 2010, 21:29
Kraj: Kranj - Radovljica

Odgovor Napisal/-a VentilaR »

MasTTer napisal/-a:Z klimo sigurno ni povezano pri tem modelu. Po moje boš mogel senzor zamenjati, ki se nahaja spodaj v desnem zvratnem ogledalu in je stvar rešena.
jap res je, pa še cenovo dragi so teli senzorji :?
Uporabniški avatar
sine
Prispevkov: 32
Pridružen: 21 Okt 2007, 16:29

Odgovor Napisal/-a sine »

Pri mojem scenicu l.00 je najbrž isto šel senzor temperature, zanima koliko košta senzor in ali je komplicirano ga zamenjati, hvala
Odgovori