Debate o vseh Renault Sport modelih (Twingo, Clio, Megane)
jaka88
Prispevkov: 10 Pridružen: 09 Avg 2010, 12:51
Odgovor
Napisal/-a jaka88 » 27 Feb 2011, 14:19
megan coupe 1 letnik 2002
zunanjo teperaturo mi kaže za cca 30-40 stopinj več kot je zunaj.
kaj je lahko vzrok? senzor ali še kaj drugega?
je ta "prikazana" temperatura povezana z delovanjem navadne klime???
Hvala in lp
MasTTer
Prispevkov: 562 Pridružen: 11 Sep 2003, 19:21
Kraj: Lendava (MS)
Odgovor
Napisal/-a MasTTer » 27 Feb 2011, 16:45
Z klimo sigurno ni povezano pri tem modelu. Po moje boš mogel senzor zamenjati, ki se nahaja spodaj v desnem zvratnem ogledalu in je stvar rešena.
Megane Coupe 3 RS CUP <-> 2.0 T <-> 2010
Megane Coupe 1, ph2 <-> 1.6 16V <-> 1999 - prodan 2010
VentilaR
Prispevkov: 434 Pridružen: 21 Maj 2010, 21:29
Kraj: Kranj - Radovljica
Odgovor
Napisal/-a VentilaR » 27 Feb 2011, 20:22
MasTTer napisal/-a: Z klimo sigurno ni povezano pri tem modelu. Po moje boš mogel senzor zamenjati, ki se nahaja spodaj v desnem zvratnem ogledalu in je stvar rešena.
jap res je, pa še cenovo dragi so teli senzorji
sine
Prispevkov: 32 Pridružen: 21 Okt 2007, 16:29
Odgovor
Napisal/-a sine » 24 Mar 2011, 21:46
Pri mojem scenicu l.00 je najbrž isto šel senzor temperature, zanima koliko košta senzor in ali je komplicirano ga zamenjati, hvala