Predstavite Vašega Renault-a
Symon
Prispevkov: 2781 Pridružen: 29 Sep 2008, 11:14
Odgovor
Napisal/-a Symon » 21 Feb 2011, 07:40
Jaz ne, sem ga slab mesec nazaj menjal. Hvala vseeno.
Mogoče bi pa kdo drug s 16 ventilarjem menjal pa potem kupi samo 2 litra.
Gregc
Prispevkov: 277 Pridružen: 29 Jul 2010, 06:47
Kraj: nekje na vrhniki ;)
Odgovor
Napisal/-a Gregc » 21 Feb 2011, 16:01
hellou, jaz uzamem oz kupim olje ki ti je ostalo za menjalnik, cena ter iz kot prihajaš mi pa pošli na zs lepo prosim,
lp grega
Markolino
Prispevkov: 1057 Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57
Odgovor
Napisal/-a Markolino » 28 Feb 2011, 07:42
Gregc napisal/-a: hellou, jaz uzamem oz kupim olje ki ti je ostalo za menjalnik, cena ter iz kot prihajaš mi pa pošli na zs lepo prosim,
lp grega
Ko mi bo olja ostalo, se ti bom oglasil..
Ne rabiš mi nič plačat. Sam si ga prideš iskat. Sem pa drugače iz obale.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Markolino
Prispevkov: 1057 Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57
Odgovor
Napisal/-a Markolino » 09 Mar 2011, 21:09
Avto se prodaja. Vec info na gsm.
Razlog prodaje nakup novega megana.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Godward
Prispevkov: 1574 Pridružen: 24 Jun 2007, 14:33
Odgovor
Napisal/-a Godward » 09 Mar 2011, 21:18
a si pol naredo vlki servis
Markolino
Prispevkov: 1057 Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57
Odgovor
Napisal/-a Markolino » 10 Mar 2011, 11:18
Ne.
Velik servis ni narejen. Dam pa zraven vse original kose za velik servis.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Waxxx
Prispevkov: 1735 Pridružen: 06 Jan 2006, 20:10
Kraj: Velenje
Odgovor
Napisal/-a Waxxx » 10 Mar 2011, 15:37
Markolino napisal/-a: Avto se prodaja. Vec info na gsm.
Razlog prodaje nakup novega megana.
Vsi čist nori, hočjo met ventilarja, ga dobijo, oh in sploh noro, pol ga pa prodajo...
Očitno sma samo še js pa night ta prava ljubitelja (pa mogoče še kdo k ga špara doma)!
nightmare
Prispevkov: 2801 Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica
Odgovor
Napisal/-a nightmare » 10 Mar 2011, 15:51
Waxxx napisal/-a: Markolino napisal/-a: Avto se prodaja. Vec info na gsm.
Razlog prodaje nakup novega megana.
Vsi čist nori, hočjo met ventilarja, ga dobijo, oh in sploh noro, pol ga pa prodajo...
Očitno sma samo še js pa night ta prava ljubitelja (pa mogoče še kdo k ga špara doma)!
Sam je res zanimiu pa ni to zdej sam pr ventilarjih ko folk avto kup, ga prehval na vse pretege in bi zanga še mat prodau pol se ga če pa losat.
Ah mularija.
Markolino
Prispevkov: 1057 Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57
Odgovor
Napisal/-a Markolino » 10 Mar 2011, 15:53
Jaz ga nebi prodajal.! Vendar sem prisiljen in zal bo moral proc.
Sej vem, da mi bo zal a kaj cem.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
nightmare
Prispevkov: 2801 Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica
Odgovor
Napisal/-a nightmare » 10 Mar 2011, 16:04
Markolino napisal/-a: Jaz ga nebi prodajal.! Vendar sem prisiljen in zal bo moral proc.
Sej vem, da mi bo zal a kaj cem.
Kako lahko rečeš, da si prisiljen, če pa kupuješ zdej avto kateri je dražji od cliota. Sepravi finance niso problem.
Markolino
Prispevkov: 1057 Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57
Odgovor
Napisal/-a Markolino » 10 Mar 2011, 16:14
Tezak clovek kot vedno
! Ja finance so mal problem. Ce ne ga sigurno nebi prodajal.
Dovolj smetit teme!
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Primož Five
Prispevkov: 1366 Pridružen: 27 Jan 2007, 23:16
Kraj: Logatec
Odgovor
Napisal/-a Primož Five » 10 Mar 2011, 16:52
No upam da boš zadovoljen z novim Meganom, sam zapomni si, da stara šola seka
Waxxx
Prispevkov: 1735 Pridružen: 06 Jan 2006, 20:10
Kraj: Velenje
Odgovor
Napisal/-a Waxxx » 10 Mar 2011, 19:16
Vsekakor je to že bolj avto za lepe nedelje kot za vsak dan. Js pospešeno delam na tem, da bom mel avto kam spravit. In šele ko to dosežem, bo to moj drugi avto. Prej žal ne bo šlo, to mi je neke vrste gonilo. Enako kot mi je bil gonilo za dokončanje faksa. Za vsak dan mi je pa kratko malo ravno (kot tale črta --> ________) kaj bom potem vozu.
No sej, vsakomur svoje!
Upam, da bo avto dobu primernega lastnika, to je mislim da največ kar lahko zdej upamo!
Tako da veliko sreče ob prodaju pa seveda srečno za volanom CCja!
Markolino
Prispevkov: 1057 Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57
Odgovor
Napisal/-a Markolino » 10 Mar 2011, 19:51
Hvala waxxx.
Glih za to nisem dal oglasa na avto.net. Srcno upam tudi jaz, da bi sel avto v dobre roke, ni mi glih vseno zanga
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Markolino
Prispevkov: 1057 Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57
Odgovor
Napisal/-a Markolino » 23 Mar 2011, 17:50
Refresh: Za forumaše popust
Info: 041:883/557
L.p.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman