Clio I 1.8 16V, l.'93 - I love my car. Avto šel papa.

Predstavite Vašega Renault-a
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Symon
Prispevkov: 2781
Pridružen: 29 Sep 2008, 11:14

Odgovor Napisal/-a Symon »

Jaz ne, sem ga slab mesec nazaj menjal. Hvala vseeno. :) Mogoče bi pa kdo drug s 16 ventilarjem menjal pa potem kupi samo 2 litra. :wink:
Uporabniški avatar
Gregc
Prispevkov: 277
Pridružen: 29 Jul 2010, 06:47
Kraj: nekje na vrhniki ;)

Odgovor Napisal/-a Gregc »

hellou, jaz uzamem oz kupim olje ki ti je ostalo za menjalnik, cena ter iz kot prihajaš mi pa pošli na zs lepo prosim,

lp grega
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Gregc napisal/-a:hellou, jaz uzamem oz kupim olje ki ti je ostalo za menjalnik, cena ter iz kot prihajaš mi pa pošli na zs lepo prosim,

lp grega
Ko mi bo olja ostalo, se ti bom oglasil.. :wink:
Ne rabiš mi nič plačat. Sam si ga prideš iskat. Sem pa drugače iz obale.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Avto se prodaja. Vec info na gsm.
Razlog prodaje nakup novega megana.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
Godward
Prispevkov: 1574
Pridružen: 24 Jun 2007, 14:33

Odgovor Napisal/-a Godward »

a si pol naredo vlki servis :)
Slika
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Ne.
Velik servis ni narejen. Dam pa zraven vse original kose za velik servis.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
Waxxx
Prispevkov: 1735
Pridružen: 06 Jan 2006, 20:10
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a Waxxx »

Markolino napisal/-a:Avto se prodaja. Vec info na gsm.
Razlog prodaje nakup novega megana.
Vsi čist nori, hočjo met ventilarja, ga dobijo, oh in sploh noro, pol ga pa prodajo... :P

Očitno sma samo še js pa night ta prava ljubitelja (pa mogoče še kdo k ga špara doma)! 8)
Slika
Uporabniški avatar
nightmare
Prispevkov: 2801
Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica

Odgovor Napisal/-a nightmare »

Waxxx napisal/-a:
Markolino napisal/-a:Avto se prodaja. Vec info na gsm.
Razlog prodaje nakup novega megana.
Vsi čist nori, hočjo met ventilarja, ga dobijo, oh in sploh noro, pol ga pa prodajo... :P

Očitno sma samo še js pa night ta prava ljubitelja (pa mogoče še kdo k ga špara doma)! 8)
Sam je res zanimiu pa ni to zdej sam pr ventilarjih ko folk avto kup, ga prehval na vse pretege in bi zanga še mat prodau pol se ga če pa losat.

Ah mularija. :lol:
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Jaz ga nebi prodajal.! Vendar sem prisiljen in zal bo moral proc.

Sej vem, da mi bo zal a kaj cem.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
nightmare
Prispevkov: 2801
Pridružen: 11 Mar 2007, 20:21
Kraj: Cerknica

Odgovor Napisal/-a nightmare »

Markolino napisal/-a:Jaz ga nebi prodajal.! Vendar sem prisiljen in zal bo moral proc.

Sej vem, da mi bo zal a kaj cem.
Kako lahko rečeš, da si prisiljen, če pa kupuješ zdej avto kateri je dražji od cliota. Sepravi finance niso problem.
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Tezak clovek kot vedno :) ! Ja finance so mal problem. Ce ne ga sigurno nebi prodajal.

Dovolj smetit teme!
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
Primož Five
Prispevkov: 1366
Pridružen: 27 Jan 2007, 23:16
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Primož Five »

No upam da boš zadovoljen z novim Meganom, sam zapomni si, da stara šola seka 8)
Sensei Rei/Pes moj prijatelj

http://www.osterrob.si/ Zelo ostri noži
Uporabniški avatar
Waxxx
Prispevkov: 1735
Pridružen: 06 Jan 2006, 20:10
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a Waxxx »

Vsekakor je to že bolj avto za lepe nedelje kot za vsak dan. Js pospešeno delam na tem, da bom mel avto kam spravit. In šele ko to dosežem, bo to moj drugi avto. Prej žal ne bo šlo, to mi je neke vrste gonilo. Enako kot mi je bil gonilo za dokončanje faksa. Za vsak dan mi je pa kratko malo ravno (kot tale črta --> ________) kaj bom potem vozu.

No sej, vsakomur svoje! :wink: Upam, da bo avto dobu primernega lastnika, to je mislim da največ kar lahko zdej upamo! :D

Tako da veliko sreče ob prodaju pa seveda srečno za volanom CCja! :wink:
Slika
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Hvala waxxx.

Glih za to nisem dal oglasa na avto.net. Srcno upam tudi jaz, da bi sel avto v dobre roke, ni mi glih vseno zanga ;)
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Uporabniški avatar
Markolino
Prispevkov: 1057
Pridružen: 06 Jan 2009, 08:57

Odgovor Napisal/-a Markolino »

Refresh: Za forumaše popust :wink:

Info: 041:883/557

L.p.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Zaklenjeno