Renault Clio III Avtoradio CD/MP3

Vse ostale teme
elvo87
Prispevkov: 18
Pridružen: 24 Feb 2011, 12:13

Renault Clio III Avtoradio CD/MP3

Odgovor Napisal/-a elvo87 »

Lepo pozdravljeni vsi skupaj!

V Cliotu imam original avtoradio, ki bere MP3/CD, stvar je takšna, da ko vstavim kakšen MP3 cd.. (nov cd, nepoškodovan) mi ene pesmi bere.. ene par komadov pa ne (4/80 - na računalniku in glasbenem stolpu delujejo vse pesmi), med vožnjo mi pa vse pesmi vsake toliko prekinja za 1/2 sekunde recimo, ne vem a je problem v luknjah na cesti ali kaj.. KER ko vstavim navaden Audio CD.. mi pa bere vseh 18 pesmi brez problema in tudi prekinjanja med vožnjo ni. Zanima me če ima še kdo podobno izkušnjo oz. takšen problem?

Najlepša hvala za vašo pomoč in odgovore.

Lepo pozdravljeni!
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Re: Renault Clio III Avtoradio CD/MP3

Odgovor Napisal/-a Stupo »

Poskušaj zapečti še en CD z majhno hitrostjo (npr od 4x do 16x) in poročaj, če bo bral brez težav.
Kateri radio pa imaš, če jo možno prilepi sliko.
Slika
Uporabniški avatar
robertp
Prispevkov: 1624
Pridružen: 29 Jul 2005, 08:13
Kraj: Vodice

Re: Renault Clio III Avtoradio CD/MP3

Odgovor Napisal/-a robertp »

elvo87 napisal/-a:Lepo pozdravljeni vsi skupaj!

V Cliotu imam original avtoradio, ki bere MP3/CD, stvar je takšna, da ko vstavim kakšen MP3 cd.. (nov cd, nepoškodovan) mi ene pesmi bere.. ene par komadov pa ne (4/80 - na računalniku in glasbenem stolpu delujejo vse pesmi), med vožnjo mi pa vse pesmi vsake toliko prekinja za 1/2 sekunde recimo, ne vem a je problem v luknjah na cesti ali kaj.. KER ko vstavim navaden Audio CD.. mi pa bere vseh 18 pesmi brez problema in tudi prekinjanja med vožnjo ni. Zanima me če ima še kdo podobno izkušnjo oz. takšen problem?

Najlepša hvala za vašo pomoč in odgovore.

Lepo pozdravljeni!
Res zanimivo, jest tudi v Modusu nimam problemov, pečem pa z 8x hitrostjo.
Skromnost je lepa čednost. Pozabite jo. Čimprej.
elvo87
Prispevkov: 18
Pridružen: 24 Feb 2011, 12:13

Odgovor Napisal/-a elvo87 »

Sem probal z manjšo hitrostjo, ampak je enako. Pač sem pa tja kakšno pesem prekine.. kot da bi preskočil cd..

Slika
elvo87
Prispevkov: 18
Pridružen: 24 Feb 2011, 12:13

Odgovor Napisal/-a elvo87 »

nihče nima oz ni imel podobne ali enake izkušnje? ... ne vem, kaj bi bilo za naredit.. ali je pač tko kot je in se je treba sprijaznit?... ponavljam da navaden audio cd.. ne prekinja in deluje brezhibno.. ko pa vstavim mp3.. pa sem pa tja prekinja pesmi..
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Stupo »

Možno da ti pekač čudno zapeče, ali pa da raido ne prebere dobro.
Če se ti to večkrat zgodi in če je avto še v garanciji, pelji na servis.
Slika
elvo87
Prispevkov: 18
Pridružen: 24 Feb 2011, 12:13

Odgovor Napisal/-a elvo87 »

Ne vem če je možno da slabo zapeče.. Ker na računalniku in glasbenem stolpu predvaja brez problema. Zamenjal sem že par cdjev in je pri vseh enako.. vsi so pa na novo spečeni torej nepoškodovani. Avto je še v garanciji.. bi bilo za servis?..
Uporabniški avatar
robertp
Prispevkov: 1624
Pridružen: 29 Jul 2005, 08:13
Kraj: Vodice

Odgovor Napisal/-a robertp »

elvo87 napisal/-a:Ne vem če je možno da slabo zapeče.. Ker na računalniku in glasbenem stolpu predvaja brez problema. Zamenjal sem že par cdjev in je pri vseh enako.. vsi so pa na novo spečeni torej nepoškodovani. Avto je še v garanciji.. bi bilo za servis?..
Itak. Pa pazi, da ti kekci ne bodo provalili, da znamka tvojih medijev ni na seznamu podprtih...
Skromnost je lepa čednost. Pozabite jo. Čimprej.
Uporabniški avatar
ManIAK
Prispevkov: 580
Pridružen: 06 Jun 2006, 21:59

Odgovor Napisal/-a ManIAK »

Mogoče bi probal še z kakšnim originalnim CD-jem.?
Uporabniški avatar
robertp
Prispevkov: 1624
Pridružen: 29 Jul 2005, 08:13
Kraj: Vodice

Odgovor Napisal/-a robertp »

ManIAK napisal/-a:Mogoče bi probal še z kakšnim originalnim CD-jem.?
Kje maš pa originalen MP3 medij posnet?
Skromnost je lepa čednost. Pozabite jo. Čimprej.
elvo87
Prispevkov: 18
Pridružen: 24 Feb 2011, 12:13

Odgovor Napisal/-a elvo87 »

ManIAK napisal/-a:Mogoče bi probal še z kakšnim originalnim CD-jem.?
Sem omenil, da mi navadne audio cd-je bere lepo v prvem postu..
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Stupo »

Pelji na servis, pa probajte na kakšnem drugem avtomobilu, ki ima enak radio. :wink: Če bom tam delovalo kot mora, ti ga bodo zamenjali.
Slika
dci
Prispevkov: 625
Pridružen: 23 Okt 2010, 23:38

Odgovor Napisal/-a dci »

meni se je zgodilo 2x odkar imam v lasti avto, da je zašteku, izpiše ERROR in nič ne pomaga, kot da ugasnem avto in ponovno vžgem.

Error je samo za CD predvajalnik, radio deluje normalno. Sumim CD-je, ne glede na hitrost zapisovanja, je tale štanc industrija prevče štanc.
Uporabniški avatar
SomeOne989
Prispevkov: 49
Pridružen: 17 Mar 2009, 10:37
Kraj: Ajdovscina

Odgovor Napisal/-a SomeOne989 »

Pri meni so bili isti problemi. Zapeči isti CD 2x in preveri če ti istih komadov ne predvaja. Če ti istih ne, je problem v kvaliteti mp3-ja. Nekaterih bitrate-ov ne podpirajo avtoradiji oz slabših ali boljših kvalitet ne predvajajo (vsaj ne nizkocenovni radiji). Isti problem sem imel pri C3 2010 in pri C4 2011. Tko da možno je da je to to. LP
elvo87
Prispevkov: 18
Pridružen: 24 Feb 2011, 12:13

Odgovor Napisal/-a elvo87 »

So mp3 datoteke in sicer so vse pesmi z 320kbps bitrate.
Odgovori