Renault Clio III Avtoradio CD/MP3
Renault Clio III Avtoradio CD/MP3
Lepo pozdravljeni vsi skupaj!
V Cliotu imam original avtoradio, ki bere MP3/CD, stvar je takšna, da ko vstavim kakšen MP3 cd.. (nov cd, nepoškodovan) mi ene pesmi bere.. ene par komadov pa ne (4/80 - na računalniku in glasbenem stolpu delujejo vse pesmi), med vožnjo mi pa vse pesmi vsake toliko prekinja za 1/2 sekunde recimo, ne vem a je problem v luknjah na cesti ali kaj.. KER ko vstavim navaden Audio CD.. mi pa bere vseh 18 pesmi brez problema in tudi prekinjanja med vožnjo ni. Zanima me če ima še kdo podobno izkušnjo oz. takšen problem?
Najlepša hvala za vašo pomoč in odgovore.
Lepo pozdravljeni!
V Cliotu imam original avtoradio, ki bere MP3/CD, stvar je takšna, da ko vstavim kakšen MP3 cd.. (nov cd, nepoškodovan) mi ene pesmi bere.. ene par komadov pa ne (4/80 - na računalniku in glasbenem stolpu delujejo vse pesmi), med vožnjo mi pa vse pesmi vsake toliko prekinja za 1/2 sekunde recimo, ne vem a je problem v luknjah na cesti ali kaj.. KER ko vstavim navaden Audio CD.. mi pa bere vseh 18 pesmi brez problema in tudi prekinjanja med vožnjo ni. Zanima me če ima še kdo podobno izkušnjo oz. takšen problem?
Najlepša hvala za vašo pomoč in odgovore.
Lepo pozdravljeni!
Re: Renault Clio III Avtoradio CD/MP3
Poskušaj zapečti še en CD z majhno hitrostjo (npr od 4x do 16x) in poročaj, če bo bral brez težav.
Kateri radio pa imaš, če jo možno prilepi sliko.
Kateri radio pa imaš, če jo možno prilepi sliko.
Re: Renault Clio III Avtoradio CD/MP3
Res zanimivo, jest tudi v Modusu nimam problemov, pečem pa z 8x hitrostjo.elvo87 napisal/-a:Lepo pozdravljeni vsi skupaj!
V Cliotu imam original avtoradio, ki bere MP3/CD, stvar je takšna, da ko vstavim kakšen MP3 cd.. (nov cd, nepoškodovan) mi ene pesmi bere.. ene par komadov pa ne (4/80 - na računalniku in glasbenem stolpu delujejo vse pesmi), med vožnjo mi pa vse pesmi vsake toliko prekinja za 1/2 sekunde recimo, ne vem a je problem v luknjah na cesti ali kaj.. KER ko vstavim navaden Audio CD.. mi pa bere vseh 18 pesmi brez problema in tudi prekinjanja med vožnjo ni. Zanima me če ima še kdo podobno izkušnjo oz. takšen problem?
Najlepša hvala za vašo pomoč in odgovore.
Lepo pozdravljeni!
Skromnost je lepa čednost. Pozabite jo. Čimprej.
Itak. Pa pazi, da ti kekci ne bodo provalili, da znamka tvojih medijev ni na seznamu podprtih...elvo87 napisal/-a:Ne vem če je možno da slabo zapeče.. Ker na računalniku in glasbenem stolpu predvaja brez problema. Zamenjal sem že par cdjev in je pri vseh enako.. vsi so pa na novo spečeni torej nepoškodovani. Avto je še v garanciji.. bi bilo za servis?..
Skromnost je lepa čednost. Pozabite jo. Čimprej.
- SomeOne989
- Prispevkov: 49
- Pridružen: 17 Mar 2009, 10:37
- Kraj: Ajdovscina
Pri meni so bili isti problemi. Zapeči isti CD 2x in preveri če ti istih komadov ne predvaja. Če ti istih ne, je problem v kvaliteti mp3-ja. Nekaterih bitrate-ov ne podpirajo avtoradiji oz slabših ali boljših kvalitet ne predvajajo (vsaj ne nizkocenovni radiji). Isti problem sem imel pri C3 2010 in pri C4 2011. Tko da možno je da je to to. LP



