Cene goriva
Itak da ne, ker se dražijo surovine "primarnih" potreb, torej kruh, živila, meso, tud gorivo...clio open napisal/-a:Čeprav malenkost vulgarno si nazorno opisal stanje v naši domovini. Čudi me, da gmajna še ni stopila vskup...sinko napisal/-a:moderator naj briše če hoče ampak J**** JIM MATER!!!! poklat jih je treba prokleta banda voluharska
Gmajna bo stopila skup, ko se bo podražu alkohol...
Hm,kaj dodat...je pač taka cena;tudi mene jezi.
Pa kot sem že x-krat napisal:
Že dobro leto dni tankam nafto v Avstriji;cenovno je bilo pri enem tanku med 3 in 6 evri razlike;pa ni glavna poanta v tem.
In zanimivo:prejšnja laguna III 2.0 dci mi je s SLO nafto pila malenkost pod 7 litri;z avstrijsko nafto 6,1;max 6,3 litra.Isti tempo vožnje,iste relacije...zanimivo ne?
GT-jka odkar sem lastnik še ni imela slovenske(nafte natankane v SLO) v tanku in dvomim,da bo kdaj imela.Čeprav je po zadnjih info cena nafte ista ali celo malenkost višja v Avstriji.
lp tdk
p.s.O plači v Avstriji in naši Banana republiki bi se tudi dalo debatirat,pa se vzdržimo tega.Nima smisla,vsaj tu ne....
Pa kot sem že x-krat napisal:
Že dobro leto dni tankam nafto v Avstriji;cenovno je bilo pri enem tanku med 3 in 6 evri razlike;pa ni glavna poanta v tem.
In zanimivo:prejšnja laguna III 2.0 dci mi je s SLO nafto pila malenkost pod 7 litri;z avstrijsko nafto 6,1;max 6,3 litra.Isti tempo vožnje,iste relacije...zanimivo ne?
GT-jka odkar sem lastnik še ni imela slovenske(nafte natankane v SLO) v tanku in dvomim,da bo kdaj imela.Čeprav je po zadnjih info cena nafte ista ali celo malenkost višja v Avstriji.
lp tdk
p.s.O plači v Avstriji in naši Banana republiki bi se tudi dalo debatirat,pa se vzdržimo tega.Nima smisla,vsaj tu ne....
kvaliteta energentov v Sloveniji je......."dodajte sami svoje mnenje"
Dokler bo tako kot je, bom probal pokurit čim manj goriva na kilometer vožnje.
Jaz, potrebujem avto kot mobilno sredstvo. Zato razmišlam o alternativi.
Moja želja = da se znebimo energentov ki so danes glavni vir pogona.
Država se financira iz energetike "trošarine", državi je v interesu, pobrati čimveč trošarin. Ker je to bogat vir državnega dohodka. Zato nekatere ne razumem...; Ko dobite plačo, Vam država vzame "davek na dohodek" in ko se vozite Vam vzame kot trošarino. Vsako K*** stvar ko želite imet želi del tega imeti tudi država
Zato ne razumem Vas "nekatere", ki imate težko nogo. Upam, da tudi pri delu tiščite tistih 8 ur. Mal sarkazma ampak se je za zamislt.
misel....
Jaz ko spim, spim sam, al pa z bejbo, čudno, da tudi država ne spi zmano...saj se skos druži zmano.

Dokler bo tako kot je, bom probal pokurit čim manj goriva na kilometer vožnje.
Jaz, potrebujem avto kot mobilno sredstvo. Zato razmišlam o alternativi.
Moja želja = da se znebimo energentov ki so danes glavni vir pogona.
Država se financira iz energetike "trošarine", državi je v interesu, pobrati čimveč trošarin. Ker je to bogat vir državnega dohodka. Zato nekatere ne razumem...; Ko dobite plačo, Vam država vzame "davek na dohodek" in ko se vozite Vam vzame kot trošarino. Vsako K*** stvar ko želite imet želi del tega imeti tudi država
Zato ne razumem Vas "nekatere", ki imate težko nogo. Upam, da tudi pri delu tiščite tistih 8 ur. Mal sarkazma ampak se je za zamislt.
misel....
Jaz ko spim, spim sam, al pa z bejbo, čudno, da tudi država ne spi zmano...saj se skos druži zmano.







