Clio I 1.8 16V, l.'93 - I love my car. Avto šel papa.
Ne rabiš imet verig. Imet pa moraš več kot 3mm za zimsko opremo.
ŠIK Vulkanizerstvo, vgradnja avtoplina, protikorozijska zaščita, AVTOVLEKA 24H
Megane Coupe 1.4 16V l.99 ph-2 LPG
BMW E39 530i LPG
Megane Coupe 1.4 16V l.99 ph-2 LPG
BMW E39 530i LPG
No danes se je pa neki delalo na avtku.
Sprednje ploščice so bile čist fuč.
Takole se je.začelo.

Sprednji levi.

Sprednji desni.

Zadnji levi.

Zadnji desni.

še ena od daleč.

Clio na višini, vzadi pa se nekdo trudi

ko smo zamenjali diske, ploščice ter vse ležaje smo prešaltali na izpušni sistem



To bi blo to od slik za danes.
Torej zamenjane so bile naslednje stvari:
- Oba prednja ležaja FAG
- Oba prednja diska Brembo MAX
- Komplet prednjih ploščic Ferodo sport DS-2500
- Zamenjana je bila tudi skrajno desna manšeta na polosovini, saj je bila sumljiva.
- Oba zadnja ležaja FAG
- Oba zadnja diska ATE
- Komplet zadnje ploščice Ferodo premier
- sredinjski ispušni lonec
- zadnji ispušni lonec
- Komplet 4 nove zimske gume Uniroyal 195,50,15 82H
To je to.
Bremze se morajo ulaufat ker zaenkrat bremza slabo in smrdi po ploščicah
naredil sem komej 4 km.
L.P.
Sprednje ploščice so bile čist fuč.
Takole se je.začelo.

Sprednji levi.

Sprednji desni.

Zadnji levi.

Zadnji desni.

še ena od daleč.

Clio na višini, vzadi pa se nekdo trudi

ko smo zamenjali diske, ploščice ter vse ležaje smo prešaltali na izpušni sistem



To bi blo to od slik za danes.
Torej zamenjane so bile naslednje stvari:
- Oba prednja ležaja FAG
- Oba prednja diska Brembo MAX
- Komplet prednjih ploščic Ferodo sport DS-2500
- Zamenjana je bila tudi skrajno desna manšeta na polosovini, saj je bila sumljiva.
- Oba zadnja ležaja FAG
- Oba zadnja diska ATE
- Komplet zadnje ploščice Ferodo premier
- sredinjski ispušni lonec
- zadnji ispušni lonec
- Komplet 4 nove zimske gume Uniroyal 195,50,15 82H
To je to.
Bremze se morajo ulaufat ker zaenkrat bremza slabo in smrdi po ploščicah
L.P.
Zadnjič spremenil Markolino, dne 28 Dec 2010, 23:47, skupaj popravljeno 2 krat.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Hvala GodwardGodward napisal/-a:pol misliš met dolgo ta avto? lepo porihtano, čestitke
zakaj si pa menjal sprednje diske, zgledajo še dobri?
Mislim ga še imet ja.
Nisem tak tip, da bi prodal nekaj kar ni ispravno. Upam da me razumeš.
Ma sprednji diski so se mi zdeli bogi, ker s starimi ploščicami sem prišel do železa.
Pa nekaj roba so imeli. Na sliki se glih ne vidi preveč.
L.P.
Marko.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
lep
eno uprašanje: a spredaj nisi nč spucal čeljusti, batov itd??
(sklepam po umazanih spredni čeljustih)
sprašujem zato ker bom po novem letu tut sam menjal sprednje premze, zdej pa glih use v prafaktorje nebi sam spraulu pa čistil ker ne bom mogu pol nazaj skp spraut, nove diske in ploščice pa bi vrjetno spravil gor.
vrjetno je pametno mal spucat tisto svinarijo ali ne?
eno uprašanje: a spredaj nisi nč spucal čeljusti, batov itd??
(sklepam po umazanih spredni čeljustih)
sprašujem zato ker bom po novem letu tut sam menjal sprednje premze, zdej pa glih use v prafaktorje nebi sam spraulu pa čistil ker ne bom mogu pol nazaj skp spraut, nove diske in ploščice pa bi vrjetno spravil gor.
vrjetno je pametno mal spucat tisto svinarijo ali ne?
Nightmare: Ja bremze se še morajo ulaufat, pol pa upam, da bo držalo kot se spodobi.. Ko se segrejejo se opazi razlika.
Avspuh se mi zdi, da je tišji kot original. čeprav od 3000 Obratov navzgor spremeni zvok. Manka mi velika luknja na loncu
Takrat se je noro slisal, vsi so se obračali 
drejc88: Ne čeljusti nisem nič spucal. Na sliki so umazane od starih bremz. Bati lepo tečejo, smo jih sprobali
Bate smo pa mal popucal, ampak ni bilo potrebno.
Avspuh se mi zdi, da je tišji kot original. čeprav od 3000 Obratov navzgor spremeni zvok. Manka mi velika luknja na loncu
drejc88: Ne čeljusti nisem nič spucal. Na sliki so umazane od starih bremz. Bati lepo tečejo, smo jih sprobali
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
Gregc: za enkrat se bremze še ulavfavajo. Opčutim pa da iz dneva v dan je boljše
Bam: vse skupaj kaj? Samo bremze in ležaji al vse vse?
Bam: vse skupaj kaj? Samo bremze in ležaji al vse vse?
Zadnjič spremenil Markolino, dne 31 Dec 2010, 14:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman











