Najprej se vsem zahvaljujem za komentarje in pohvale.
Tisti video iz Top Geara je bil zadnji resnejši povod za nakup Twinga.
Razmišljal sem tudi o Fiatu 500 Abarth, a me je od nakupa odvrnil predvsem motor. Nekako sem skeptičen glede novih turbo bencinarjev.
Slike zmontiranega Scangauge-a prilepim ASAP.
Pred tednom dni se je zgodila nova investicija v avto.
Prednje zavorne ploščice so bile potrebne menjave. Zdržale so 15kkm.
@jurre: Vem, dolgo je trajalo. Upam, da bodo updejti pogostejši

@stupo: Scangauge sem naročil preko ebaya, zaradi menjalnega tečaja sem ga dobil nekaj € ceneje kot na
uradni spletni strani.
Hladilna tekočina se segreje na 90°C po približno petih kilometrih.
Gume so tako ali tako potrošni material. Tudi obiski Racelanda niso čisto nedolžni.