Twingo RS by uros3n

Predstavite Vašega Renault-a
Uporabniški avatar
jero_13
Prispevkov: 2006
Pridružen: 18 Jan 2009, 14:06

Odgovor Napisal/-a jero_13 »

ToomY napisal/-a:Sam mam še zmer rajš RS-a k pa une italijanske jajca :oops: :D
Se strinjam. RS-a lahko serviseraš na usakem uradnem renault servisu, abartha je pa treba v italijo o. nemčijo vozit na pooblaščenca. :) To je pa eksotika :)

No pa da ne bo samo off topic, zelo lep twingo, bela barva mu zelo paše :D drugače pa obilico uživaških km ane :D
Slika

Drive it like you stole it.

Član Renault kluba Slovenije
Uporabniški avatar
Nos
Prispevkov: 3656
Pridružen: 25 Mar 2010, 19:04
Kraj: Šentjernej-Kranj

Odgovor Napisal/-a Nos »

sem imel fiata :oops:
prvi in zadnji je bil :lol:
.::Fiat-crap:: Nissan-cool:: Renault-renault:: VW-boring:: Renault-again:: Renault sport-sporty:: BMW-mmmmm::.
Uporabniški avatar
IcEm4n
Prispevkov: 1794
Pridružen: 12 Jul 2007, 18:45
Kraj: LJ kotel

Odgovor Napisal/-a IcEm4n »

jero_13 napisal/-a:Se strinjam. RS-a lahko serviseraš na usakem uradnem renault servisu, abartha je pa treba v italijo o. nemčijo vozit na pooblaščenca. :) To je pa eksotika :)
Če si že privoščiš Abartha, ti tud ni problem peljat avta v Udine al pa Graz, ki sta blizu Slovenije, baje pa, da ga lahko servisirajo tudi pri AC-Maranello v LJ (če se kaj prav spomnim besed lastnika GP Abartha).


Pa da ne bom samo offtopic. Morm rečt, da mu tale bela kr paše (za moje pojme še najboljš od vseh možnih).
Uporabniški avatar
uros3n
Prispevkov: 33
Pridružen: 23 Mar 2010, 11:23

Odgovor Napisal/-a uros3n »

Najprej se vsem zahvaljujem za komentarje in pohvale.

Tisti video iz Top Geara je bil zadnji resnejši povod za nakup Twinga.
Razmišljal sem tudi o Fiatu 500 Abarth, a me je od nakupa odvrnil predvsem motor. Nekako sem skeptičen glede novih turbo bencinarjev.

Slike zmontiranega Scangauge-a prilepim ASAP.

Pred tednom dni se je zgodila nova investicija v avto.
Prednje zavorne ploščice so bile potrebne menjave. Zdržale so 15kkm.

@jurre: Vem, dolgo je trajalo. Upam, da bodo updejti pogostejši :)
@stupo: Scangauge sem naročil preko ebaya, zaradi menjalnega tečaja sem ga dobil nekaj € ceneje kot na uradni spletni strani.
Hladilna tekočina se segreje na 90°C po približno petih kilometrih.
Gume so tako ali tako potrošni material. Tudi obiski Racelanda niso čisto nedolžni.
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Stupo »

Dober si :D
Meni so gume zdržale okoli 40.000km, ploščice pa še malenkost več.
Ti kaže scangauge tudi porabo v L/100km?
Segreje se pa kar hitro.
Slika
Uporabniški avatar
Cr00k
Prispevkov: 903
Pridružen: 03 Avg 2010, 22:40
Kraj: Celovec

Odgovor Napisal/-a Cr00k »

uros3n: a si se te dni kej čez Litijo vozil?
Uporabniški avatar
uros3n
Prispevkov: 33
Pridružen: 23 Mar 2010, 11:23

Odgovor Napisal/-a uros3n »

Scangauge:
Slika

Ima dva priključka za priklop kabla. En je na desni strani, en pa zadaj.
Če bi želel uporabljati onega zadaj, bi moral zvrtati luknjo v sredinsko konzolo.

Stupo: Lahko kaže tudi porabo, a ga je potrebno skalibrirati.

Cr00k: Sem se vozil cez Litijo. Če se ne motim, sva se videla v nedeljo (zelen Clio RS?).
Uporabniški avatar
Cr00k
Prispevkov: 903
Pridružen: 03 Avg 2010, 22:40
Kraj: Celovec

Odgovor Napisal/-a Cr00k »

sva se videla ja... no naslednič sporoči, da se na kakšni kavi dobimo... ;)
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

To imaš zgoraj vstopno temperaturo zraka, spodaj pa temperaturo vode?
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
uros3n
Prispevkov: 33
Pridružen: 23 Mar 2010, 11:23

Odgovor Napisal/-a uros3n »

Res je.

Sicer pa lahko prikazuje podatke s praktično vseh senzorjev.

@Cr00k: Sporočim kakšen dan prej na ZS.
Uporabniški avatar
uros3n
Prispevkov: 33
Pridružen: 23 Mar 2010, 11:23

Odgovor Napisal/-a uros3n »

Pripravljen na zimo:

Slika
Uporabniški avatar
Gregc
Prispevkov: 277
Pridružen: 29 Jul 2010, 06:47
Kraj: nekje na vrhniki ;)

Odgovor Napisal/-a Gregc »

waw kok je lepi, bele litke popestrijo avto. Čuvaj ga :)


lp Grega
Uporabniški avatar
jurre
Prispevkov: 3049
Pridružen: 16 Avg 2005, 22:59
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a jurre »

nice :smt009
Uporabniški avatar
laguna484
Prispevkov: 767
Pridružen: 17 Sep 2009, 10:44
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a laguna484 »

Gregc napisal/-a:waw kok je lepi, bele litke popestrijo avto. Èuvaj ga :)


lp Grega
Pašejo ko ata na mamo :D
Uporabniški avatar
Nos
Prispevkov: 3656
Pridružen: 25 Mar 2010, 19:04
Kraj: Šentjernej-Kranj

Odgovor Napisal/-a Nos »

:shock: preveč hud 8)
.::Fiat-crap:: Nissan-cool:: Renault-renault:: VW-boring:: Renault-again:: Renault sport-sporty:: BMW-mmmmm::.
Odgovori