št. šasije

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
primc81
Prispevkov: 32
Pridružen: 24 Nov 2009, 13:31

št. šasije

Odgovor Napisal/-a primc81 »

Zdravo,

mogoče kdo ve, če se da glede na št. šasije izvedeti katera izvedenka CLIO-ta je avto. Ali je to billabong,extreme,storia....?

Hvala!
lp,Primož F.
rslove
Prispevkov: 75
Pridružen: 21 Mar 2010, 21:08
Kraj: Odpad renojev ;)

Odgovor Napisal/-a rslove »

Kombinacija VIN in Dialogys ti povesta vse.
Mislim pa da ti tudi na prometni nekaj piše.
Uporabniški avatar
primc81
Prispevkov: 32
Pridružen: 24 Nov 2009, 13:31

Odgovor Napisal/-a primc81 »

super, hvala.... bom tole ponucal....
Uporabniški avatar
primc81
Prispevkov: 32
Pridružen: 24 Nov 2009, 13:31

Odgovor Napisal/-a primc81 »

...sn se prehitro veselil.... na rač imam linux in kolk vidim, Dialogys nima instalacije za ta OS ampak samo za windowse, wmware-a se mi pa ne da instalirati,......

bi lahko mogoče koga naprosil, da mi pogleda za določeno št. šasije od Renaul Clio-ta katera izvedenka je to (billabong,extreme,dynamique), sevede, če je to sploh razvidno iz te aplikacije....?
Uporabniški avatar
vepar
Prispevkov: 1277
Pridružen: 28 Avg 2004, 15:41
Kraj: nm

Odgovor Napisal/-a vepar »

billabong ima zeleno kombinacijo, extreme oranžno(črtne kode), navaden dynamiqe je črn.
vel satis 2.2dci privilege fahrer----hvalabogu nič več :D
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Stupo »

vepar napisal/-a:billabong ima zeleno kombinacijo, extreme oranžno(črtne kode), navaden dynamiqe je črn.
Billabong ima serijsko ročno klimo, modro-sive sedeže (prvi Billabongi so imeli tudi modro letvico na armaturi).
ExtremeI ima oranžne črtne kode, oranžno obrobo števcev in serijsko ročno klimo, ExtremeII pa sivo-modro kombinacijo notranjosti, modro obrobo števcev in serijsko avtomatsko klimo in senzor za dež.
Imaš pa še kar nekaj drugih različic opreme (authentique confort/pack, dynamique pack/luxe, expression, privilege, Initiale Paris, itd...)
Daj sliko notranjosti in povej kateri letnik je, pa bomo že s skupnimi močmi ugotovili katero opremo ima :D
Slika
Uporabniški avatar
[KEKEC]
Prispevkov: 1217
Pridružen: 01 Apr 2007, 01:53
Kraj: Slovenska Bistrica

Odgovor Napisal/-a [KEKEC] »

Stupo napisal/-a:
vepar napisal/-a:billabong ima zeleno kombinacijo, extreme oranžno(črtne kode), navaden dynamiqe je črn.
Billabong ima serijsko ročno klimo, modro-sive sedeže (prvi Billabongi so imeli tudi modro letvico na armaturi).
ExtremeI ima oranžne črtne kode, oranžno obrobo števcev in serijsko ročno klimo, ExtremeII pa sivo-modro kombinacijo notranjosti, modro obrobo števcev in serijsko avtomatsko klimo in senzor za dež.
Imaš pa še kar nekaj drugih različic opreme (authentique confort/pack, dynamique pack/luxe, expression, privilege, Initiale Paris, itd...)
Daj sliko notranjosti in povej kateri letnik je, pa bomo že s skupnimi močmi ugotovili katero opremo ima :D
Kaj je pa te moj zaen extrem? oranžne števce,sedeže! senzora za dež nimam imam pa avtomatsko klimo! To je že extrem III? :)
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Stupo »

Je letnik 2004? Po vsej verjetnosti bo kar Extreme I, pri katerem je bila opcijsko dokupljena še avto klima + senzor za dež :)
Slika
Uporabniški avatar
[KEKEC]
Prispevkov: 1217
Pridružen: 01 Apr 2007, 01:53
Kraj: Slovenska Bistrica

Odgovor Napisal/-a [KEKEC] »

Stupo napisal/-a:Je letnik 2004? Po vsej verjetnosti bo kar Extreme I, pri katerem je bila opcijsko dokupljena še avto klima + senzor za dež :)
2005! Senzora za dež ni! Avtomatska klima pa je!
Uporabniški avatar
primc81
Prispevkov: 32
Pridružen: 24 Nov 2009, 13:31

Odgovor Napisal/-a primc81 »

kakšna je potem razlika med Renault clio extreme 2004 ter renault clio extreme dynamique 2004(baje da to tudi obstaja)?
Uporabniški avatar
vepar
Prispevkov: 1277
Pridružen: 28 Avg 2004, 15:41
Kraj: nm

Odgovor Napisal/-a vepar »

lej pr rablenem avtu je zlo težko videt kaj je zaena oprema-sploh pri kliotu k jih miljon obstaja, pa še vsak si kak kos dodatne obes gor.. zmeda totalna.

slikaj notranjost pa povej kaj je od opreme pa ti povemo kaj je zaena oprema...
vel satis 2.2dci privilege fahrer----hvalabogu nič več :D
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Stupo »

[KEKEC] napisal/-a:
Stupo napisal/-a:Je letnik 2004? Po vsej verjetnosti bo kar Extreme I, pri katerem je bila opcijsko dokupljena še avto klima + senzor za dež :)
2005! Senzora za dež ni! Avtomatska klima pa je!
Potem bo res extreme I, doplačana pa je bila avtomatska klima. :)
Slika
Odgovori