ogledalo za clio

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
reno_audio
Prispevkov: 28
Pridružen: 12 Feb 2010, 18:01

ogledalo za clio

Odgovor Napisal/-a reno_audio »

Ali paše ogledalo(steklen del) od clioII na clio 97?
Clio 1.2...
Uporabniški avatar
schik
Prispevkov: 2728
Pridružen: 03 Apr 2008, 14:15
Kraj: Črnomelj

Odgovor Napisal/-a schik »

Pomoje da ne paše ker je drugačne oblike.
Uporabniški avatar
reno_audio
Prispevkov: 28
Pridružen: 12 Feb 2010, 18:01

Odgovor Napisal/-a reno_audio »

To sm hotu slišat,hvala
Clio 1.2...
Uporabniški avatar
flashridr
Prispevkov: 236
Pridružen: 08 Apr 2007, 12:54
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a flashridr »

No da še jaz odgovorim, da boste v bodoče vedeli.
Pred kakimi 2 leti je tudi meni steklo šlo v maloro. Točno voznikovo ogrevano na clio-tu l.1995.
Pa sem izvedel da pašejo vsi modeli stekel za cliote od l.95-naprej za čisto novega cliota nisem prepričan.
Kasneje sem kupil steklo ogrevano asferično za model clio II in je pasalo čisto lepo v l.95.
Samo toliko da boste vedeli da pašejo vsa stekla na vse modele razen na starejše od l.94 tisti kateri imajo trikotna ogledala.

LP Flash
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Torej od Clia I ph.2 (1995) do Clia II ph.2 (2004 + Storia).
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
flashridr
Prispevkov: 236
Pridružen: 08 Apr 2007, 12:54
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a flashridr »

Tako je to sigurno paše. Od clia III pa nisem siguren. No na pogled je isti vendar fizično pa še nisem probal :P

LP
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Stupo »

Nove Storie imajo drugačna ogledala (enaka kot novi Twingo).
Slika
Uporabniški avatar
NejcZ
Prispevkov: 501
Pridružen: 19 Apr 2009, 11:18
Kraj: Mozirje

Odgovor Napisal/-a NejcZ »

So imeli Clioti 2 že samozatemnitvena ogledala?
Uporabniški avatar
jurre
Prispevkov: 3049
Pridružen: 16 Avg 2005, 22:59
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a jurre »

ne, kakor vem so jih imel megani II najprej
Uporabniški avatar
NejcZ
Prispevkov: 501
Pridružen: 19 Apr 2009, 11:18
Kraj: Mozirje

Odgovor Napisal/-a NejcZ »

Na kak način pa je to zvezano če mam recimo enega od megana viška doma? :D :lol:
Uporabniški avatar
NejcZ
Prispevkov: 501
Pridružen: 19 Apr 2009, 11:18
Kraj: Mozirje

Odgovor Napisal/-a NejcZ »

clio open napisal/-a:Od clia III ne paše, oz. bom raje rekel, da ni iste oblike - saj ima ogledala od megane II.

Clio II sicer ni imel samozatemnitvenega; kako je vezano pa tudi ne vem, a po moje je vežno le, da imata fotodiodi elektriko, od kje jo pa potegneš je pa stvar iznajdljivosti. Aja, pa ne dela dokler ni kontakta.
Samo štrom? Sej ubistvu lahko dobim kompleten špegu z vsem kar zraven paše... zdej če je samo plus in minus od kontakta je to res minimalen problem kar se vezave tiče.
Uporabniški avatar
schik
Prispevkov: 2728
Pridružen: 03 Apr 2008, 14:15
Kraj: Črnomelj

Odgovor Napisal/-a schik »

Mi se tu vsi ne pogovarjamo o isti stvari. Eni govorite o notranjem ogledalu eni o zunanjem. Po pravici povedano niti meni ni jasno točno za katero se gre ampak glede na to da ga zanima samo stekleni del se gre za zunanje ogledalo.
Uporabniški avatar
NejcZ
Prispevkov: 501
Pridružen: 19 Apr 2009, 11:18
Kraj: Mozirje

Odgovor Napisal/-a NejcZ »

Ojoj, pardon :lol:
Hvala ;)
Uporabniški avatar
reno_audio
Prispevkov: 28
Pridružen: 12 Feb 2010, 18:01

Odgovor Napisal/-a reno_audio »

schik napisal/-a:Mi se tu vsi ne pogovarjamo o isti stvari. Eni govorite o notranjem ogledalu eni o zunanjem. Po pravici povedano niti meni ni jasno točno za katero se gre ampak glede na to da ga zanima samo stekleni del se gre za zunanje ogledalo.
Napokalo mi je zunanje desno ogledalo.Se skoraj ne vidi,tako da bom zamenjal ko bo priložnost.
Clio 1.2...
Odgovori