Vetrobransko steklo MEGANE II

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
deejayam
Prispevkov: 177
Pridružen: 10 Mar 2008, 01:18
Kraj: Maribor

Vetrobransko steklo MEGANE II

Odgovor Napisal/-a deejayam »

Zaniam me koliko je cena originalnega sprednjega vetrobranskega stekla za Megane II 1.6 16V brez senzorja za dez ni atermicno steklo( vglavnem navadna sipa original renault)


Ce je ze kdo menjal naj prosim javo ceno pa montazo,....

Zanima me tudi ce je avto zavarovan full kasko z 1% odbitno fransizo novega avtomobila,...potem to pomeni, da ce v kasko menjam steklo moram placati 1% vrednost novega avtomobila kaj je v mojem primeru 190eur,...?

Ali samo 1% od nastale skode?
Uporabniški avatar
deejayam
Prispevkov: 177
Pridružen: 10 Mar 2008, 01:18
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a deejayam »

noben neve kolko je priblizna cena novega stekla?
Uporabniški avatar
RoZleht
Prispevkov: 1071
Pridružen: 25 Okt 2004, 11:28
Kraj: Trebnje

Odgovor Napisal/-a RoZleht »

par primerov cen z interneta (sicer kok se razlikujejo od cen na servisih ne vem, zraven pa pristej se ceno montaze):

http://www.herkules.si/index.php?productID=4539
http://www.herkules.si/index.php?productID=4534 ... mislm da ti tale ustreza
http://www.herkules.si/index.php?productID=4540

Ce se ne motm (sicer za scenica) je prslo atermicno+senzor za dez cez 600 evrov na pooblascenem servisu ...
Lp RoZleht
Uporabniški avatar
Markomark
Prispevkov: 39
Pridružen: 24 Nov 2005, 21:03

Odgovor Napisal/-a Markomark »

Jaz sem dal predlani za sprednje steklo za Scenica L98, priblizno 80 evrotov, pa se enkrat priblizno 60 za montazo.
No money, no funny...
Uporabniški avatar
Doctor DJ
Prispevkov: 3227
Pridružen: 09 Mar 2005, 20:37
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a Doctor DJ »

uf, ne mores primerjat teh stekel :wink:

za megana je okol 300eur , atermicno z senzorjem

pa sej bi lahk tud poklicau na servis al pa jim sel mal na obisk :wink:
etore

Odgovor Napisal/-a etore »

mislim da je okol 250 + lipilo + se neke letvice. artmeticno pa je ene 400
Uporabniški avatar
RoZleht
Prispevkov: 1071
Pridružen: 25 Okt 2004, 11:28
Kraj: Trebnje

Odgovor Napisal/-a RoZleht »

evo danes sem se mimogrede ustavu samo zarad tvojga vprasanja pr carglassu v lj ... zeleno vetrobransko steklo (brez senzorja za dez) za megana od 2002 naprej pride 179,... evrov ... recmo 180 evrov ... Lepilo in delo pa se 80 za povrh ... tako da mi je reku, da bi te vseskup prslo 260 evrov (evro gor al pa dol) ...
Lp RoZleht
Uporabniški avatar
scythe
Prispevkov: 308
Pridružen: 22 Okt 2004, 16:42

Odgovor Napisal/-a scythe »

Info iz RSL Levec.

Org. navadna 270eur
Atermicna+senzor za dez 520eur
Uporabniški avatar
deejayam
Prispevkov: 177
Pridružen: 10 Mar 2008, 01:18
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a deejayam »

@scythe....full hvala za informacije ampak RSL Levec pa si naj vse kaj ma tam pa njihovo delo vtakne v rit!
MORAM PA?ŕ BITI ZADOVOLJEN Z MEGANE II coupe
Slika
piksna
Prispevkov: 104
Pridružen: 08 Nov 2007, 20:34

Odgovor Napisal/-a piksna »

Jst sm jo menov pred kratkim na laguni. Pa so mi rekl de navadne sipe sploh ne delajo vec. So mi dal kar atermicno poj notr. Cene pa ne vem ker mi je vse kril delno kasko.
Clio II 1.4 RT
Laguna II Grandtour 1.9 dci 88kW DYNAMIQUE-Navi
samo07
Prispevkov: 15
Pridružen: 02 Avg 2007, 13:43
Kraj: ?†kofja Loka

Odgovor Napisal/-a samo07 »

Pred tremi tedni sem dal na Remontu Kranj za steklo megana letnik 2008 sicer s senzorjem 414eur

Kar zajeten kupcek za steklo!!!

LP Samo
Vse kar ni Renault je,... ja takle mamo!
Uporabniški avatar
scythe
Prispevkov: 308
Pridružen: 22 Okt 2004, 16:42

Odgovor Napisal/-a scythe »

deejayam napisal/-a:@scythe....full hvala za informacije ampak RSL Levec pa si naj vse kaj ma tam pa njihovo delo vtakne v rit!
Se strinjam .... :D avtotehnika drugace...tam good rihtajo
Uporabniški avatar
driver
Prispevkov: 45
Pridružen: 04 Maj 2004, 17:55

Odgovor Napisal/-a driver »

sposodil si bom temo.

razbito imam vetrobransko steklo s senzorjem za dež. Ali lahko zamenjam za steklo brez senzorja? Kako bi potem delali brisalci v v prvi stopnji, kjer je pozicija za senzor :?:

Kje se sploh dobi ta stekla, ne original oz. ne na renault servisih?

Če kdo ve za kakšno, naj sporoči. :D
Uporabniški avatar
Doctor DJ
Prispevkov: 3227
Pridružen: 09 Mar 2005, 20:37
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a Doctor DJ »

če imaš zavarovano, koristi to, drugače pa se da senzor izklopiti preko računalnika na servisu kar pa lahko zahtevaš ob menjavi stekla

za steklo pa se da dobiti v trgovinah z rezervnimi deli, odpad,....
Fantocci
Prispevkov: 164
Pridružen: 05 Dec 2007, 17:51

Odgovor Napisal/-a Fantocci »

Polno Lagun je, ki se po delih prodajajo... Stare avte je treba reciklirat ne pa kupovat nove dele, fantje!
Odgovori