Najprej en lep pozdrav vsem, pred casom sm tud jest postal lastnik renaulta.
In imam eno vprasanje

Zanima me ce komu doma lezi kaksen rabljen, gnil, pocen. . . . izpusni kolektor za cliota/megana 1.6 16v letnik 99. Rabil bi mere za narediti prirobnico za nov izpusni kolektor, mi lahko gdo pomaga kje dobiti te dimenzije
Ali pa ce gdo ve kje bi lahko dobil te informacije,svojega kolektorja pa nebi jemal zdaj dol.
Lep pozdrav