Clio I 1.8 16V, l.'93 - I love my car. Avto šel papa.
pumpo priklopi direkt na štrom, da vidiš če se sploh vrtiMarkolino napisal/-a:A je kje kak rele ki zazna, da je avto ugasnjen in ko šopa ventilator da signal oz tok da tud pumpica dela..
ja rele je nekje,ki to prižiga in ugaša, samo ne vem kje točno je
vem da smo ga že enkrat iskali in menda tudi našli samo se ne spomem nič sploh
tako zadevo iščeš

6. čut mi pravi da je nekje na levi strani
Zadnjič spremenil Shusuglao, dne 21 Apr 2010, 16:48, skupaj popravljeno 1 krat.
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
evo pregledal vse varovalke spredi pri motorju in spodaj pri sovozniku. Vse so ok nobena ni skurjena. Pumpico sem preklopil direkt in lepo lavfa. Torej problem tisci pri releju. A lahko nekdo poisce shemo kje bi se nahajal ta relejcek. Hvala.
Mislim da sem našel pravi rele kater ga preklaplja. Vsaj po vezavi žic gledano z voltmetrom. kjer se stika in sem ugotovil da tale rele ima kej delat z pumpico.
Rele pa je čisto skrajni desno


Dejte me popravit če se motim... Če je on kriv. Kje se ga lahko nabavi ?
Mislim da sem našel pravi rele kater ga preklaplja. Vsaj po vezavi žic gledano z voltmetrom. kjer se stika in sem ugotovil da tale rele ima kej delat z pumpico.
Rele pa je čisto skrajni desno


Dejte me popravit če se motim... Če je on kriv. Kje se ga lahko nabavi ?
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman
- reno_audio
- Prispevkov: 28
- Pridružen: 12 Feb 2010, 18:01
Začasno zamenji z enim delujočim, toliko da vidiš, če je res rele kriv. Vzami recimo tistega za luči.
Sploh pa zadeva ni pogojena samo s tem relejem, tako da tud če zamenjaš rele, ni rečeno da bo delalo. S čim je še pogojeno delovanje, pa zdej ne vem. Ker se pumpa vklaplja tudi v odvisnosti od temperature motorja.
Sploh pa zadeva ni pogojena samo s tem relejem, tako da tud če zamenjaš rele, ni rečeno da bo delalo. S čim je še pogojeno delovanje, pa zdej ne vem. Ker se pumpa vklaplja tudi v odvisnosti od temperature motorja.
Najt to stikalo o katerem govori nightmer. Izklop ga iz konektorja, konektor pa kratkostično zvež. Če je princip isti kot na termostikalu na hladilniku vode, ki vklaplja ventilator, potem bi morala pumpa zalaufat.
Sam to počneš na lastno odgovornost. Če kej skuriš, to posnam, dej na youtube, pa da se mal nasmejimo!
Sam to počneš na lastno odgovornost. Če kej skuriš, to posnam, dej na youtube, pa da se mal nasmejimo!
UrosR: Brez skrbi nebom nič mostiču in še manj snemal. tak da nebo smeha...
Nebi se lotil sam nekaj mostičit glih zaradi tega da kej ne zapalim, ker nisem elektronik.
Nightmare. Sej sem čisto zaštekal pol uno kar si mi ti napisal. In jaz negovorim neumnosti !! Če so zate to neumnosti pol pa ti nemorem pomagat. Pač rekel si da isklopim termostikalo, k ise nahaja na pokrovu termostata. Smisel kar nisem razumel oz nevem, kje se nahaja pokrov termostata?. Ja jebatga lajk sem in se ne spoznam kej dosti o teh stvareh. Se pa trudim in učim. Đabe ti meni rečeš isklopit tralala pod pokrovom nevem čega. Če nevem kje se nahaja osnova..
Drugače sem te pa lepo zastopil. Nerabiš se pa jezit za vsako piko.
Ostanemo pridni pa brez kreganja
Aja če je pa šlo termostikalo pa jebatga. sux Bom počakal in kupil novo.
Prej ga morem najdet upam, da mi jutri rata.
Torej ni nujo da ko ventilator lavfa, lavfa tudi pumpa ? seveda ko je motor ugasnjen ?
Nebi se lotil sam nekaj mostičit glih zaradi tega da kej ne zapalim, ker nisem elektronik.
Nightmare. Sej sem čisto zaštekal pol uno kar si mi ti napisal. In jaz negovorim neumnosti !! Če so zate to neumnosti pol pa ti nemorem pomagat. Pač rekel si da isklopim termostikalo, k ise nahaja na pokrovu termostata. Smisel kar nisem razumel oz nevem, kje se nahaja pokrov termostata?. Ja jebatga lajk sem in se ne spoznam kej dosti o teh stvareh. Se pa trudim in učim. Đabe ti meni rečeš isklopit tralala pod pokrovom nevem čega. Če nevem kje se nahaja osnova..
Drugače sem te pa lepo zastopil. Nerabiš se pa jezit za vsako piko.
Ostanemo pridni pa brez kreganja
Aja če je pa šlo termostikalo pa jebatga. sux Bom počakal in kupil novo.
Prej ga morem najdet upam, da mi jutri rata.
Torej ni nujo da ko ventilator lavfa, lavfa tudi pumpa ? seveda ko je motor ugasnjen ?
Megane C.C. / 2.0 16V T. - Privilege luxe / Karman






