Akumulator

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
Uporabniški avatar
doctor10
Prispevkov: 176
Pridružen: 31 Jul 2008, 22:26

Akumulator

Odgovor Napisal/-a doctor10 »

Ker mi avto že težje vžiga in pa slabo obrača je čas za novi akumulator. Avto je clio 1.2 letnik 99. trenutno je not 45A. Ker imam dva ojačevalca bi rad dal nekaj močnejšega. GLedam do 70€. Gledal sem tega http://www.akumulator.si/index.aspx?sou ... %2060%20JL
Ima kdo mogoče izkušnje s tem ? Ali pa kaj podobnega? Do 70 € ? Kaj priporočate? Lp
Uporabniški avatar
Doctor DJ
Prispevkov: 3227
Pridružen: 09 Mar 2005, 20:37
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a Doctor DJ »

priporočam Bosch

tega pa, glede na to da ima 2 leti garancije, ni panike, jaz sem menjal že dve Topli po 3h letih crknilo, sodelavec na laguni, 2,5 leta, pa hin

izbira je tvoja, ne Topla !!
Uporabniški avatar
doctor10
Prispevkov: 176
Pridružen: 31 Jul 2008, 22:26

Odgovor Napisal/-a doctor10 »

Uporabniški avatar
Doctor DJ
Prispevkov: 3227
Pridružen: 09 Mar 2005, 20:37
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a Doctor DJ »

JA !!!

mam jaz in sodelavec v dizlih ;)
Uporabniški avatar
schik
Prispevkov: 2728
Pridružen: 03 Apr 2008, 14:15
Kraj: Črnomelj

Odgovor Napisal/-a schik »

MOL so tudi dobri.
hrib
Prispevkov: 86
Pridružen: 09 Nov 2008, 10:58
Kraj: Vodice

Odgovor Napisal/-a hrib »

Toplo tudi jaz odsvetujem.
Nam je "sulfatiziral" mislim da celo v garancijskem roku(se je ati s tem ukvarjal) pa smo nekaj mutili s tržno inšpekcijo pa na koncu nismo bili nič na boljšem, da je bilo vse zaradi premale rabe akumulatorja...(akumulator je bil sicer v pravem traktorju :D )
Modus 1.4 16v on LPG
Uporabniški avatar
matey18
Prispevkov: 415
Pridružen: 20 Nov 2007, 22:22
Kraj: kranj

Odgovor Napisal/-a matey18 »

Bosch Silver po možnosti če maš res 2 ojačevalca vzami 74Ah bi ti moral it noter brez problema.
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Stupo »

Tudi jaz sem imel v Cliu1 Bosch Silver 74Ah. Kratkostičnega ima kar precej, tako da je primeren tudi za poganjati kakšen "normalen" ojačevalec :) Meni pri Sinuslive1500 (~1200W RMS) + Impulse sd600 (~2x175W RMS) + Dragster ?? (2x75W RMS) ni utripalo, če je bil avto ugasnjen in luči prižgane.
Slika
Uporabniški avatar
dark
Prispevkov: 16
Pridružen: 17 Feb 2010, 12:38

Odgovor Napisal/-a dark »

Priporočam Vesno :!:
obi
Prispevkov: 1755
Pridružen: 27 Jun 2005, 18:08
Kraj: medvoški štajerc

Odgovor Napisal/-a obi »

Nočem oglaševat samo tudi tile so dobi http://www.akumulator.si/. Drigače če imaš pa kaj muzke pa malo denarja več naberi pa daj za malo obljši aku - gelni...
Štrom for wife, UPS for life.
Odgovori