Akumulator
Akumulator
Ker mi avto že težje vžiga in pa slabo obrača je čas za novi akumulator. Avto je clio 1.2 letnik 99. trenutno je not 45A. Ker imam dva ojačevalca bi rad dal nekaj močnejšega. GLedam do 70€. Gledal sem tega http://www.akumulator.si/index.aspx?sou ... %2060%20JL
Ima kdo mogoče izkušnje s tem ? Ali pa kaj podobnega? Do 70 € ? Kaj priporočate? Lp
Ima kdo mogoče izkušnje s tem ? Ali pa kaj podobnega? Do 70 € ? Kaj priporočate? Lp
:Đ
MOL so tudi dobri.
ŠIK Vulkanizerstvo, vgradnja avtoplina, protikorozijska zaščita, AVTOVLEKA 24H
Megane Coupe 1.4 16V l.99 ph-2 LPG
BMW E39 530i LPG
Megane Coupe 1.4 16V l.99 ph-2 LPG
BMW E39 530i LPG
Toplo tudi jaz odsvetujem.
Nam je "sulfatiziral" mislim da celo v garancijskem roku(se je ati s tem ukvarjal) pa smo nekaj mutili s tržno inšpekcijo pa na koncu nismo bili nič na boljšem, da je bilo vse zaradi premale rabe akumulatorja...(akumulator je bil sicer v pravem traktorju
)
Nam je "sulfatiziral" mislim da celo v garancijskem roku(se je ati s tem ukvarjal) pa smo nekaj mutili s tržno inšpekcijo pa na koncu nismo bili nič na boljšem, da je bilo vse zaradi premale rabe akumulatorja...(akumulator je bil sicer v pravem traktorju
Modus 1.4 16v on LPG
Nočem oglaševat samo tudi tile so dobi http://www.akumulator.si/. Drigače če imaš pa kaj muzke pa malo denarja več naberi pa daj za malo obljši aku - gelni...
Štrom for wife, UPS for life.







