ventilacija Megane I
loputa je možna samo nova cca 400€
GOOGLE zihr ve!!!!!!!!!! Zato se googlajmo.
http://rsslo.nagradne-igre.si/igra/2920 ... 3ce0d2daf8
http://rsslo.nagradne-igre.si/igra/2920 ... 3ce0d2daf8
-
george0912
- Prispevkov: 8
- Pridružen: 16 Mar 2010, 20:17
- Kraj: ruše
hej, pozdrav. jaz ti lahko dam en nasvet, imam megana coupeja in sem imel enako težavo z ventilacijo. torej, navitje na ventilatorju se ti je obrablo, zato dela samo na najvišji stopnji,ker pa dela samo na najvišji, ti bo v kratkem še to crknilo. menjaj ventilator. če imaš klimo, potem bo postopek zelo zahteven, ker ni prostora, da bi zraven prišonoltva napisal/-a:Ali kdo točno ve kje se nahaja rele za ventilacijo???
Ker jaz sem reostat že menjal z novim!
Ventilacija pa ne dela niti na zadnji hitrosti!
Ne najdem releja za ventilator! Kje bi se nahajo.....
LP
revolution 9-0-9
-
george0912
- Prispevkov: 8
- Pridružen: 16 Mar 2010, 20:17
- Kraj: ruše
če ne greje, je lahko več opcij, termostat, al pa notranji grelec, za loputo pa prevri kontakte, če ti ni stikalo narazen padlo tam odspodi pri akumolatoru so kontakti.lahko pa da se ti je loputa zataknila, samo te bi ti pokalo.tak da poglej kontaktezuzek napisal/-a:Živjo.
Jaz imam problem z Megan-om 96 letnik.
Ventilacija dela, ampak ne greje.
Loputa za preklop med notranjo/zunanjo ventilacijo tudi ne dela, ampak to mislim, da nima veze z gretjem. Kaj bi lahko bilo![]()
Lp
revolution 9-0-9


