Predstavite Vašega Renault-a
NejcZ
Prispevkov: 501 Pridružen: 19 Apr 2009, 11:18
Kraj: Mozirje
Odgovor
Napisal/-a NejcZ » 04 Feb 2010, 18:40
barossa45 napisal/-a: adriano napisal/-a: men je velik lepši z original feltnami
2x
3x
Koncar
Prispevkov: 389 Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec
Odgovor
Napisal/-a Koncar » 04 Feb 2010, 19:19
Ja tabele imajo res boljše hlajenje kot original, lažje so kar precej, pa zmer so mi ble bele na avtu ušeč. Te original so pa itak poleg nervasport najlepše od renaulta, sam sej jih še zmer lohka gor nataknem
adriano
Prispevkov: 270 Pridružen: 29 Nov 2008, 19:31
Kraj: Ljubljana
Odgovor
Napisal/-a adriano » 04 Feb 2010, 20:17
sam ne jih prodat ker ti bo pol žou. usaj men bi blo
Aleen
Prispevkov: 1456 Pridružen: 19 Apr 2006, 21:40
Kraj: Kranj
Odgovor
Napisal/-a Aleen » 09 Feb 2010, 22:43
RENAULT Sport
Koncar
Prispevkov: 389 Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec
Odgovor
Napisal/-a Koncar » 09 Feb 2010, 23:11
Bela napisal/-a: I like your style
Greš v grp N smeri??
jero_13
Prispevkov: 2006 Pridružen: 18 Jan 2009, 14:06
Odgovor
Napisal/-a jero_13 » 10 Feb 2010, 12:50
Symon tale je bla pa čist umesna ne
ok črn z belimi feltnami je lep, ampak kontra
Drive it like you stole it.
Član Renault kluba Slovenije
MaTe0
Prispevkov: 5219 Pridružen: 13 Nov 2005, 14:29
Kraj: Pohorje
Odgovor
Napisal/-a MaTe0 » 10 Feb 2010, 12:58
Na sliki ne, v živo pa pomojem lepši
Ampak tale ma neke nevmesne dodatke na odbijaču spredaj in zadaj
Renault Megane Mk2 Ph2 1.4 16v
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738 Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke
Odgovor
Napisal/-a kmetek » 10 Feb 2010, 13:11
Tale je bel samo ob strani
Je že kdo vidu tele RS Cup feltne v beli barvi?
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku
jero_13
Prispevkov: 2006 Pridružen: 18 Jan 2009, 14:06
Odgovor
Napisal/-a jero_13 » 10 Feb 2010, 13:12
MaTe0 napisal/-a: Na sliki ne, v živo pa pomojem lepši
Ampak tale ma neke nevmesne dodatke na odbijaču spredaj in zadaj
Ko bi mel sam na odbijačih bi blo še ql... Avto je iz drugih zrnih kotov tko grd da je joj...
Drive it like you stole it.
Član Renault kluba Slovenije
Shusuglao
Prispevkov: 5154 Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana
Odgovor
Napisal/-a Shusuglao » 10 Feb 2010, 18:04
jero_13 napisal/-a: Symon tale je bla pa èist umesna ne
ok èrn z belimi feltnami je lep, ampak kontra
aaaauuuuu oči, tole je grdo na polno
zgleda kt bi radkape zgubil, odbijači so pa brrrrrr
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Bela
Prispevkov: 51 Pridružen: 19 Mar 2008, 17:21
Odgovor
Napisal/-a Bela » 10 Feb 2010, 21:36
Jah se zmer menim d so turini lepše in lažje
Koncar
Prispevkov: 389 Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec
Odgovor
Napisal/-a Koncar » 10 Feb 2010, 23:02
Bela napisal/-a: Jah se zmer menim d so turini lepše in lažje
Že že, sam bele