Clio II RS 182 cup

Predstavite Vašega Renault-a
Odgovori
Uporabniški avatar
NejcZ
Prispevkov: 501
Pridružen: 19 Apr 2009, 11:18
Kraj: Mozirje

Odgovor Napisal/-a NejcZ »

barossa45 napisal/-a:
adriano napisal/-a:men je velik lepši z original feltnami :)
2x
3x
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

Ja tabele imajo res boljše hlajenje kot original, lažje so kar precej, pa zmer so mi ble bele na avtu ušeč. Te original so pa itak poleg nervasport najlepše od renaulta, sam sej jih še zmer lohka gor nataknem :D
Uporabniški avatar
adriano
Prispevkov: 270
Pridružen: 29 Nov 2008, 19:31
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a adriano »

sam ne jih prodat ker ti bo pol žou. usaj men bi blo :D
Uporabniški avatar
Bela
Prispevkov: 51
Pridružen: 19 Mar 2008, 17:21

Odgovor Napisal/-a Bela »

Tele TDR bele ga kr suvajo če ne druzga za track day sam jzt bi jih kr redno uporablu originalne bi pa menu za turini men najlepše feltne za RS ph2

I like your style 8) Greš v grp N smeri?? :twisted:

PS: http://www.yozzasport.com/proddetail.ph ... _mount_kit

LP Čebela
Uporabniški avatar
Aleen
Prispevkov: 1456
Pridružen: 19 Apr 2006, 21:40
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a Aleen »

Hmm jaz spreminjam mnenje mislim da če bi bil zlo lepo spucan ter bele feltne da bi lepo zgledal umazan pa bolj zgleda z originalnimi :lol: :lol:

Slika

:shock: :shock: :shock:
RENAULT Sport
Slika
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

Bela napisal/-a:I like your style 8) Greš v grp N smeri?? :twisted:
:smt051
Uporabniški avatar
jero_13
Prispevkov: 2006
Pridružen: 18 Jan 2009, 14:06

Odgovor Napisal/-a jero_13 »

Symon tale je bla pa čist umesna ne :P

ok črn z belimi feltnami je lep, ampak kontra :shock:

Slika
Slika

Drive it like you stole it.

Član Renault kluba Slovenije
Uporabniški avatar
MaTe0
Prispevkov: 5219
Pridružen: 13 Nov 2005, 14:29
Kraj: Pohorje

Odgovor Napisal/-a MaTe0 »

Na sliki ne, v živo pa pomojem lepši :) Ampak tale ma neke nevmesne dodatke na odbijaču spredaj in zadaj :)
Renault Megane Mk2 Ph2 1.4 16v
Uporabniški avatar
kmetek
Moderator
Prispevkov: 3738
Pridružen: 18 Okt 2008, 17:43
Kraj: Bloke

Odgovor Napisal/-a kmetek »

Tale je bel samo ob strani :lol:

Je že kdo vidu tele RS Cup feltne v beli barvi?
Kar izgubim na ravnini, nadomestim v ovinku :D
Uporabniški avatar
jero_13
Prispevkov: 2006
Pridružen: 18 Jan 2009, 14:06

Odgovor Napisal/-a jero_13 »

MaTe0 napisal/-a:Na sliki ne, v živo pa pomojem lepši :) Ampak tale ma neke nevmesne dodatke na odbijaču spredaj in zadaj :)
Ko bi mel sam na odbijačih bi blo še ql... Avto je iz drugih zrnih kotov tko grd da je joj...
Slika

Drive it like you stole it.

Član Renault kluba Slovenije
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

jero_13 napisal/-a:Symon tale je bla pa èist umesna ne :P

ok èrn z belimi feltnami je lep, ampak kontra :shock:

Slika

aaaauuuuu oči, tole je grdo na polno :x
zgleda kt bi radkape zgubil, odbijači so pa brrrrrr
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Uporabniški avatar
jero_13
Prispevkov: 2006
Pridružen: 18 Jan 2009, 14:06

Odgovor Napisal/-a jero_13 »

Pa dobr sej feltne niti niso toooook grozne :D

aja pa ostale fotke avta so tuki:
http://www.quality-used-cars.co.uk/car-7313698
:microwave:

Aja pa tm na vrh sm pozabu tegale smajlija napopat :D
:painting:
Slika

Drive it like you stole it.

Član Renault kluba Slovenije
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

kmetek napisal/-a:Je že kdo vidu tele RS Cup feltne v beli barvi?
Evo ti jih:

Slika

Drgač pa tuki je še velik RS-ov :D :D

http://www.pistonheads.com/sales/list.a ... mit=Search
Uporabniški avatar
Bela
Prispevkov: 51
Pridružen: 19 Mar 2008, 17:21

Odgovor Napisal/-a Bela »

Jah se zmer menim d so turini lepše in lažje 8)
Slika
Koncar
Prispevkov: 389
Pridružen: 19 Avg 2009, 13:48
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a Koncar »

Bela napisal/-a:Jah se zmer menim d so turini lepše in lažje 8)
Že že, sam bele :smt043
Slika
Odgovori