Imam twingota letnik 99. Zanima me kaj narediti ko odpove daljinsko zaklepanje ,da užgeš motor.Danes je ženi pred trgovino crknil daljinski upraljalec in je morala do doma peš po rezervni ključ.Obstaja kakšen trik , da prelisičiš tisti "antivol"(ali kako se že reče).
Ja pri meganu je tak, da pač odpreš ključ pa pogledaš kodo, ki je 3-mestna številka. In potem pač držiš tak dolgo tisti gumb znotraj ko je za odpiranje in zapiranje vrat. In pač če maš kodo npr. 454, držiš gumb tak dolgo dokler ne utripne lučka 4 in tako dalje
Kokr jst vem, da če lučka utripa hitro avto nebo vžgal.. Daljinec je pač hin, pokvarjen. Na R.Servisu v Levcu mi je reku da nov pride 100€... Tu nek, se pa baje da ključ tudi zavarovat...
Nič kolega nov ključ bo treba. Tud če se da avto odklent in če se ne odblokira blokada motorja še ne pomeni da je ključ ok. Drugače veliko nasvetov boš najdu na drugih forumih sam končni efekt je nabava novega ključa.
Sem zdaj spet probal odklent z daljincem , in dalinc spet dela. Baterije sem menjal včeraj.Kolker se spomnim se pri twingotu ne odkodira ključ ker sploh nima kode kot clio. Pri cliotu tudi če ti crkne baterija na daljincu lahko avto vžgeš in se normalno voziš.
(april 2012) Twingo letnik 2003, 1.2 16V: daljinsko ni več delalo, avto je normalno vžgal. Naletel pa sem na sledeči problem: kako odkleniti/zakleniti prtljažnik, če daljinsko centralno zaklepanje ne dela ? Gumb za odpiranje prtljažnika nima ključavnice, ali pa jo jaz ne najdem.