@ Broker
Vidim da si z servisa.
Kako je s to njegov okvaro? Sta kljuca izgubila kodo ali je problem kje drugje.
Kako je z odstranitvijo immobilajzerja?
Kljuc Renault Clio 2
Re: Kljuc Renault Clio 2
Oživitev 5 let stare teme...
Zanima me sledeče: moj clio II ima sicer načeloma daljinca (predvidevam - na sredinski konzoli je tipka za odklep/zaklep, pri lučki za ogledalom je ir sprejemnik). Vendar zraven avta je bil samo en ključ, navaden. Kako priti do daljinca, je rešitev samo servis (koliko stane?) ?
Zanima me sledeče: moj clio II ima sicer načeloma daljinca (predvidevam - na sredinski konzoli je tipka za odklep/zaklep, pri lučki za ogledalom je ir sprejemnik). Vendar zraven avta je bil samo en ključ, navaden. Kako priti do daljinca, je rešitev samo servis (koliko stane?) ?
FLAR - Fiat-Lancia-Alfa Romeo
