Zdravo!
Zanima me, ali je mozno, da sta mi pri 145000 prevozenih km "odpovedala" oba kljuca? Namrec ko dam kontakt, lucka za blokado motroja ne zasveti in potem ugasne, ampak vseskozi utripa... Pa ne recem, da gre eden pa 150000 ne pa kar oba!
Sel sem do prvega renault servisa in so mi rekli, da je cena novega kljuca 150eur....

. Za studentski zep je to res zelo veliko! Sploh ne vem, kako lahko renault toliko racuna za en kljuc, ceprav je po mojem mnenju njihova napaka, da kljuc kar neha delovati (se nisem slisal za nobeno drugo firmo, da bi bilo treba menjati kljuc) - je mozno, da kam posljem kaksno pritozbo,... in zahtevam nov kljuc oz. ali obstaja se kaksna druga moznost, kot da narocim nov kljuc?
Hvala za odgovore in lp!