Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
-
astegn
- Prispevkov: 57
- Pridružen: 02 Jun 2006, 21:01
- Kraj: Štajerska
Odgovor
Napisal/-a astegn »
Dej mal vec povej, men mal disi po kaki elektroniki - racunalniku?

-
jasminka
- Prispevkov: 5
- Pridružen: 26 Jan 2009, 11:11
- Kraj: Nova Gorica
Odgovor
Napisal/-a jasminka »
kaj si ugotovil?
-
d_leonit
- Prispevkov: 512
- Pridružen: 21 Maj 2006, 14:32
Odgovor
Napisal/-a d_leonit »
Ravno take simptome si nastel, da bi rekel da je nekaj z BSI rac. narobe (racunalnik spodaj levo pod armaturo).
-
Tadej
- Prispevkov: 3232
- Pridružen: 27 Nov 2005, 16:30
- Kraj: Kočevje
Odgovor
Napisal/-a Tadej »
V takem stanju sem 1x videl eno Laguno na kriziscu

-
vepar
- Prispevkov: 1277
- Pridružen: 28 Avg 2004, 15:41
- Kraj: nm
Odgovor
Napisal/-a vepar »
jasminka napisal/-a:kaj si ugotovil?
po 3h letih se najbrz niti vec ne spomne...
vel satis 2.2dci privilege fahrer----hvalabogu nič več

-
jasminka
- Prispevkov: 5
- Pridružen: 26 Jan 2009, 11:11
- Kraj: Nova Gorica
Odgovor
Napisal/-a jasminka »
dober odgovor, masa? stikalo?...
-
jasminka
- Prispevkov: 5
- Pridružen: 26 Jan 2009, 11:11
- Kraj: Nova Gorica
Odgovor
Napisal/-a jasminka »
mejbi UCH?
-
jasminka
- Prispevkov: 5
- Pridružen: 26 Jan 2009, 11:11
- Kraj: Nova Gorica
Odgovor
Napisal/-a jasminka »
MASA!!!