Clio dci 82KM - Utripanje armaturne plosce

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
astegn
Prispevkov: 57
Pridružen: 02 Jun 2006, 21:01
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a astegn »

Dej mal vec povej, men mal disi po kaki elektroniki - racunalniku? :?
jasminka
Prispevkov: 5
Pridružen: 26 Jan 2009, 11:11
Kraj: Nova Gorica

Odgovor Napisal/-a jasminka »

kaj si ugotovil?
Uporabniški avatar
d_leonit
Prispevkov: 512
Pridružen: 21 Maj 2006, 14:32

Odgovor Napisal/-a d_leonit »

Ravno take simptome si nastel, da bi rekel da je nekaj z BSI rac. narobe (racunalnik spodaj levo pod armaturo).
Uporabniški avatar
Tadej
Prispevkov: 3232
Pridružen: 27 Nov 2005, 16:30
Kraj: Kočevje

Odgovor Napisal/-a Tadej »

V takem stanju sem 1x videl eno Laguno na kriziscu :)
Uporabniški avatar
vepar
Prispevkov: 1277
Pridružen: 28 Avg 2004, 15:41
Kraj: nm

Odgovor Napisal/-a vepar »

jasminka napisal/-a:kaj si ugotovil?
po 3h letih se najbrz niti vec ne spomne...
vel satis 2.2dci privilege fahrer----hvalabogu nič več :D
jasminka
Prispevkov: 5
Pridružen: 26 Jan 2009, 11:11
Kraj: Nova Gorica

Odgovor Napisal/-a jasminka »

dober odgovor, masa? stikalo?...
jasminka
Prispevkov: 5
Pridružen: 26 Jan 2009, 11:11
Kraj: Nova Gorica

Odgovor Napisal/-a jasminka »

mejbi UCH?
jasminka
Prispevkov: 5
Pridružen: 26 Jan 2009, 11:11
Kraj: Nova Gorica

Odgovor Napisal/-a jasminka »

MASA!!!
Zaklenjeno