In avto obcasno ne vziga. Ko je avto mrzel (zjutraj) ali ce dalj casa stoji vedno vzge. Ko pa se nekaj casa vozim da se segreje in potem kaksne 20-40 minut pocakam noce vzgati. Avto vergla in vergla vendar ne vzge.
Sem mislil da je senzor vziga (senzor na vztrajniku) vendar mi je mehankar rekel da te masine se nikoli niso imele problemov z tem senzorjem.
Menjana je razdelilna kapa ki naj bi prebijala vendar avto se vedno ne vziga.
Avto naj bi bil priklopljen na tester in ni pokazal nobene napake.
KAj bi lahko bilo
Je kljub vsemu lahko senzor vziga
Ko vergla nekaj ropota na desni strani avtomobila.
Najvecji problem pa je ker ravno takrat ko hocem mehankarju pokazati da ne vzge ali pa da bi ga takrat priklopil na senzor , takrat vedno vzge.
Pumpa za bencin pomoje dela. Ko das kontak se ponavadi slisi pumpa za bencin kajne?
Prosim za odgovore
lp





