Provida...

Homologacije, zakoni, predpisi
Uporabniški avatar
Aleen
Prispevkov: 1456
Pridružen: 19 Apr 2006, 21:40
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a Aleen »

ah za teh 15 prevec ti ze nebo sou izipt....edin ce mas stare grehe :wink: :wink:
RENAULT Sport
Slika
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Stupo »

Japjap, 2 stara greha po 3 pike + voznik zacetnik...
Drugace mi pa glede provide se niso nic odgovorili, upam da bo tako tudi ostalo. :oops:
Slika
Uporabniški avatar
casiop3
Prispevkov: 156
Pridružen: 11 Jan 2009, 01:53
Kraj: Stalingrad

Odgovor Napisal/-a casiop3 »

copy /paste iz drugega foruma
V ponedeljek zvecer me je ustavil policist v civilnem avtu.. Mojo voznjo je posnel s Provido.. Tam, kjer je bila omejitev 80km/h sem se peljala povprecno 110km/h..
Za svoj prekrsek bi mogla dobit 7 kaznskih pik in najbrs visoko kazen.. Dobila sem 50eur kazni, z moznostjo polovicke, se pravi ce placam v 16ih dneh je to 25eur in brez pik..

Ocitno ne smem(o) vseh policajev v isti kos metat.. :)

Nikoli si nisem mislila da se bom kdaj policistu zahvalila za kazen :)
robertos
Prispevkov: 15
Pridružen: 24 Apr 2008, 11:19

oi

Odgovor Napisal/-a robertos »

sam tako vozilo ki stoji npr. na avtocesti na strani. in te pol ne zacne lovit oz. nima namena ti sledit. pomeni da nisi storiu prekrska,al je to tud kot navaden radar k te slika.
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Re: oi

Odgovor Napisal/-a Stupo »

robertos napisal/-a:sam tako vozilo ki stoji npr. na avtocesti na strani. in te pol ne zacne lovit oz. nima namena ti sledit. pomeni da nisi storiu prekrska,al je to tud kot navaden radar k te slika.
Najbs mislis kangooja / focusa....
Je enako kot navaden stacionaren radar.
Slika
robertos
Prispevkov: 15
Pridružen: 24 Apr 2008, 11:19

oi

Odgovor Napisal/-a robertos »

nep mislim na skodo,zdej pa nevem al superb al octavia rs. ne mislim na tiste prkirane radarje v avtih.
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Re: oi

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

robertos napisal/-a:nep mislim na skodo,zdej pa nevem al superb al octavia rs. ne mislim na tiste prkirane radarje v avtih.
provide mas v civilnih skodah octaviah karavan ( rdeca, vijolcna, crna, zlata...) in pa se v barvah policije RS skode pa superb...
Slika
Uporabniški avatar
clio_dizel
Prispevkov: 1433
Pridružen: 12 Mar 2006, 22:38
Kraj: Vrhnika

Re: oi

Odgovor Napisal/-a clio_dizel »

86-4PJ napisal/-a:provide mas v civilnih skodah octaviah karavan...
pa v hondi accord :twisted: :lol: , pa vectri, pa Mondeotu ST na celjskem, pa se v marsicem...... :D
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Re: oi

Odgovor Napisal/-a Stupo »

clio_dizel napisal/-a:
86-4PJ napisal/-a:provide mas v civilnih skodah octaviah karavan...
pa v hondi accord :twisted: :lol: , pa vectri, pa Mondeotu ST na celjskem, pa se v marsicem...... :D
Od civilnih volvota nisem videl ze precej dolgo, accord je bila pa predvcerajsnim na Lj. obvoznici. Mondeota pa do sedaj se nisem videl.
Kako je pa s crnimi novimi octaviami karavan, ki imajo 2 modri lucki zadaj? So v njih tudi radarji, ali naj bi jih vozili kriminalisti?

Drugace vas pa lahko ustavijo tudi s srebrno skodo fabio, zeleno opel astro (ni karavan), moder clioII ph1, pa nekam sumliva sta se crn in rdec golf5, ampak te so iz oddelka za droge.
Slika
Uporabniški avatar
ZZ-717
Prispevkov: 4542
Pridružen: 04 Jan 2007, 00:01
Kraj: Ljubljana - Šentvid

Re: oi

Odgovor Napisal/-a ZZ-717 »

Stupo napisal/-a:
clio_dizel napisal/-a:
86-4PJ napisal/-a:provide mas v civilnih skodah octaviah karavan...
pa v hondi accord :twisted: :lol: , pa vectri, pa Mondeotu ST na celjskem, pa se v marsicem...... :D
Od civilnih volvota nisem videl ze precej dolgo, accord je bila pa predvcerajsnim na Lj. obvoznici. Mondeota pa do sedaj se nisem videl.
Kako je pa s crnimi novimi octaviami karavan, ki imajo 2 modri lucki zadaj? So v njih tudi radarji, ali naj bi jih vozili kriminalisti?

Drugace vas pa lahko ustavijo tudi s srebrno skodo fabio, zeleno opel astro (ni karavan), moder clioII ph1, pa nekam sumliva sta se crn in rdec golf5, ampak te so iz oddelka za droge.
te dva golfa in pa se temno modrga vsi trije so 2.0 4motion bencinarji pa crna octavia caravan .. jap te so za droge .. so v sentvidu vsi sterje parkerani :lol:
Slika
Uporabniški avatar
IcEm4n
Prispevkov: 1794
Pridružen: 12 Jul 2007, 18:45
Kraj: LJ kotel

Odgovor Napisal/-a IcEm4n »

Ce si mislu Vectro 3.2 V6, je nimajo vec. Naj bi pa policaji imel namesto nje kar srebrno Vectro OPC, ki je lep cas stala v Kopru.
Uporabniški avatar
Stupo
Prispevkov: 4119
Pridružen: 18 Dec 2004, 18:08
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Stupo »

Ce se prav spomnim so volvota razbil. Drugace pa tudi alfo GTA ni doletela ravno dobra usoda :D
Slika
Uporabniški avatar
rokec992
Prispevkov: 282
Pridružen: 01 Apr 2007, 16:12
Kraj: Kočevje-Portorož

Odgovor Napisal/-a rokec992 »

jst sm leni enkrat oktobra (vem da sm mel letne gume gor) vidu na pocivaliscu ravbarkomanda belga mondeota uzadi dve modre lucke spredi pod speglom neka skatlca. in sm su na avtocesto pa me je a mondeo prehitu, pol ku sm se pa vozu cez cerknco je pa spet ob strani stal pa dva sta bla notr
Slika
Uporabniški avatar
BlackCat
Prispevkov: 44
Pridružen: 18 Avg 2008, 19:52
Kraj: Dolina veselja

Odgovor Napisal/-a BlackCat »

Tudi bel audi A6 sarmira naokoli :wink:
Non omne quod nitet aurum est
Uporabniški avatar
sinko
Prispevkov: 1336
Pridružen: 16 Jul 2008, 13:50

Re: oi

Odgovor Napisal/-a sinko »

86-4PJ napisal/-a:
Stupo napisal/-a:
clio_dizel napisal/-a: pa v hondi accord :twisted: :lol: , pa vectri, pa Mondeotu ST na celjskem, pa se v marsicem...... :D
Od civilnih volvota nisem videl ze precej dolgo, accord je bila pa predvcerajsnim na Lj. obvoznici. Mondeota pa do sedaj se nisem videl.
Kako je pa s crnimi novimi octaviami karavan, ki imajo 2 modri lucki zadaj? So v njih tudi radarji, ali naj bi jih vozili kriminalisti?

Drugace vas pa lahko ustavijo tudi s srebrno skodo fabio, zeleno opel astro (ni karavan), moder clioII ph1, pa nekam sumliva sta se crn in rdec golf5, ampak te so iz oddelka za droge.
te dva golfa in pa se temno modrga vsi trije so 2.0 4motion bencinarji pa crna octavia caravan .. jap te so za droge .. so v sentvidu vsi sterje parkerani :lol:

alo ne flanacat no. ti avti ki jih nastevate od golfof 4 motion , cliotov, aster in se kakih takih jajc to nimajo z nobenga oddelka za mamila, no mogoce jih tudi ti uporabljajo, ta vozila so z SEKTORJA KRIMINALISTICNE POLICIJE in tam je med drugim tudi oddelek za mamila, provide, pa so v teh ko ste jih nasteli, mondeo, alfa 156 je bla v kopru je ni vec, alfe gta nikoli ni blo, mislim da se je vectra, in accord, po novem pa imajo superbi belo modri instaliran provida sistem, skode karavan ( rdece, sive, crne ...) pa imajo POLICIJSKE POSTAJE ZA IZRAVNALNE UKREPE in ti so ponavadi v civilu in oblecene modre anorake z napisi POLICIJA in ja od zadaj dve modri lucki in tablo z napisom POLICIJA bla bla ne vem kaj se pride zraven, ti nimajo provide in ne radarja instaliranega in ti imajo na muhi cezmejno kriminaliteto kaka vozila stroji bla bla ukradeni v tujini in se svedrcajo cez slo ( ni meje) tudi kako belo blago, ilegalci tra lala, ce ste bolj pozorni na cesti jih vidite na AC-jih ko imajo v obdelavi romune, bulgare in kake sumljive tice
samo za info
Laguna II 2.2dCi INITIALE PARIS
Odgovori