Provida...
copy /paste iz drugega foruma
V ponedeljek zvecer me je ustavil policist v civilnem avtu.. Mojo voznjo je posnel s Provido.. Tam, kjer je bila omejitev 80km/h sem se peljala povprecno 110km/h..
Za svoj prekrsek bi mogla dobit 7 kaznskih pik in najbrs visoko kazen.. Dobila sem 50eur kazni, z moznostjo polovicke, se pravi ce placam v 16ih dneh je to 25eur in brez pik..
Ocitno ne smem(o) vseh policajev v isti kos metat..
Nikoli si nisem mislila da se bom kdaj policistu zahvalila za kazen
Re: oi
Najbs mislis kangooja / focusa....robertos napisal/-a:sam tako vozilo ki stoji npr. na avtocesti na strani. in te pol ne zacne lovit oz. nima namena ti sledit. pomeni da nisi storiu prekrska,al je to tud kot navaden radar k te slika.
Je enako kot navaden stacionaren radar.
Re: oi
provide mas v civilnih skodah octaviah karavan ( rdeca, vijolcna, crna, zlata...) in pa se v barvah policije RS skode pa superb...robertos napisal/-a:nep mislim na skodo,zdej pa nevem al superb al octavia rs. ne mislim na tiste prkirane radarje v avtih.
- clio_dizel
- Prispevkov: 1433
- Pridružen: 12 Mar 2006, 22:38
- Kraj: Vrhnika
Re: oi
pa v hondi accord86-4PJ napisal/-a:provide mas v civilnih skodah octaviah karavan...
Re: oi
Od civilnih volvota nisem videl ze precej dolgo, accord je bila pa predvcerajsnim na Lj. obvoznici. Mondeota pa do sedaj se nisem videl.clio_dizel napisal/-a:pa v hondi accord86-4PJ napisal/-a:provide mas v civilnih skodah octaviah karavan...![]()
, pa vectri, pa Mondeotu ST na celjskem, pa se v marsicem......
Kako je pa s crnimi novimi octaviami karavan, ki imajo 2 modri lucki zadaj? So v njih tudi radarji, ali naj bi jih vozili kriminalisti?
Drugace vas pa lahko ustavijo tudi s srebrno skodo fabio, zeleno opel astro (ni karavan), moder clioII ph1, pa nekam sumliva sta se crn in rdec golf5, ampak te so iz oddelka za droge.
Re: oi
te dva golfa in pa se temno modrga vsi trije so 2.0 4motion bencinarji pa crna octavia caravan .. jap te so za droge .. so v sentvidu vsi sterje parkeraniStupo napisal/-a:Od civilnih volvota nisem videl ze precej dolgo, accord je bila pa predvcerajsnim na Lj. obvoznici. Mondeota pa do sedaj se nisem videl.clio_dizel napisal/-a:pa v hondi accord86-4PJ napisal/-a:provide mas v civilnih skodah octaviah karavan...![]()
, pa vectri, pa Mondeotu ST na celjskem, pa se v marsicem......
Kako je pa s crnimi novimi octaviami karavan, ki imajo 2 modri lucki zadaj? So v njih tudi radarji, ali naj bi jih vozili kriminalisti?
Drugace vas pa lahko ustavijo tudi s srebrno skodo fabio, zeleno opel astro (ni karavan), moder clioII ph1, pa nekam sumliva sta se crn in rdec golf5, ampak te so iz oddelka za droge.
Re: oi
86-4PJ napisal/-a:te dva golfa in pa se temno modrga vsi trije so 2.0 4motion bencinarji pa crna octavia caravan .. jap te so za droge .. so v sentvidu vsi sterje parkeraniStupo napisal/-a:Od civilnih volvota nisem videl ze precej dolgo, accord je bila pa predvcerajsnim na Lj. obvoznici. Mondeota pa do sedaj se nisem videl.clio_dizel napisal/-a: pa v hondi accord![]()
, pa vectri, pa Mondeotu ST na celjskem, pa se v marsicem......
Kako je pa s crnimi novimi octaviami karavan, ki imajo 2 modri lucki zadaj? So v njih tudi radarji, ali naj bi jih vozili kriminalisti?
Drugace vas pa lahko ustavijo tudi s srebrno skodo fabio, zeleno opel astro (ni karavan), moder clioII ph1, pa nekam sumliva sta se crn in rdec golf5, ampak te so iz oddelka za droge.
alo ne flanacat no. ti avti ki jih nastevate od golfof 4 motion , cliotov, aster in se kakih takih jajc to nimajo z nobenga oddelka za mamila, no mogoce jih tudi ti uporabljajo, ta vozila so z SEKTORJA KRIMINALISTICNE POLICIJE in tam je med drugim tudi oddelek za mamila, provide, pa so v teh ko ste jih nasteli, mondeo, alfa 156 je bla v kopru je ni vec, alfe gta nikoli ni blo, mislim da se je vectra, in accord, po novem pa imajo superbi belo modri instaliran provida sistem, skode karavan ( rdece, sive, crne ...) pa imajo POLICIJSKE POSTAJE ZA IZRAVNALNE UKREPE in ti so ponavadi v civilu in oblecene modre anorake z napisi POLICIJA in ja od zadaj dve modri lucki in tablo z napisom POLICIJA bla bla ne vem kaj se pride zraven, ti nimajo provide in ne radarja instaliranega in ti imajo na muhi cezmejno kriminaliteto kaka vozila stroji bla bla ukradeni v tujini in se svedrcajo cez slo ( ni meje) tudi kako belo blago, ilegalci tra lala, ce ste bolj pozorni na cesti jih vidite na AC-jih ko imajo v obdelavi romune, bulgare in kake sumljive tice
samo za info
Laguna II 2.2dCi INITIALE PARIS









