Forum lastnikov in ljubiteljev vozil Renault
Skoči na vsebino
Odgovor Napisal/-a Hitmen » 23 Feb 2009, 17:42
Odgovor Napisal/-a Tadej » 23 Feb 2009, 18:21
Odgovor Napisal/-a ClioOwner » 23 Feb 2009, 18:25
Odgovor Napisal/-a Hitmen » 23 Feb 2009, 22:51
ClioOwner napisal/-a:Bremze nadgradi majster, da nebomo brali osmrtnice.
Vrni se na “Okvare in pomoč”