Clio 1,4e rt l96

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Uporabniški avatar
Hitmen
Prispevkov: 37
Pridružen: 03 Maj 2008, 16:08
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a Hitmen »

Vsem se lepo zahvaljujem za trud vendar sem se odlocil da bom dal motor 1,816v not in tut vso instalacijo.1,4 motor sem prodal dons.
Tok da lepa hvala
LP Aljaz 8) :P :P
Uporabniški avatar
Tadej
Prispevkov: 3232
Pridružen: 27 Nov 2005, 16:30
Kraj: Kočevje

Odgovor Napisal/-a Tadej »

Srecno!
Uporabniški avatar
ClioOwner
Prispevkov: 968
Pridružen: 20 Sep 2007, 19:27

Odgovor Napisal/-a ClioOwner »

Bremze nadgradi majster, da nebomo brali osmrtnice.
Uporabniški avatar
Hitmen
Prispevkov: 37
Pridružen: 03 Maj 2008, 16:08
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a Hitmen »

ClioOwner napisal/-a:Bremze nadgradi majster, da nebomo brali osmrtnice.
Mam jih ze gor od 16ventilarja
Hvala za skrb avto mam ljubiteljsko ne za nort drugac pa rad vcasih mal prtisnem

LP Aljaz :lol: :lol: :lol: :lol:
Odgovori