senzor temperature ?

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Uporabniški avatar
Shusuglao
Prispevkov: 5154
Pridružen: 18 Feb 2003, 19:27
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Shusuglao »

tomaz07 napisal/-a:Ja, lol. Ko se ti peljes v tisti senzor piha veter in se ohladi.
ce piha veter pac piha, kaj ima to veze s senzorjem
edini problem je ko sonce sije tisto res ogreje cel avto in potem temp. malo odstopajo od realnih

tisto o pihanju in nizjih temperaturah je pa obcutek mraza, ce je -10 in piha bo se vedno -10, samo ti bos na riti cutil da je bolj mraz
torej, ce bi imel na speglu montiranega zamorca bi ti ta med voznjo res povedal da ga bolj zebe, senzorju je pa vseeno :wink:
Renault 18 TLJ Renault 21 GTS Renault 21 TURBO Renault 21 NEVADA Megane CC
Uporabniški avatar
some1
Prispevkov: 124
Pridružen: 19 Apr 2008, 18:57

Odgovor Napisal/-a some1 »

Tudi meni zadnje case kaze nekam cudne temperature.. Zdaj pa nevem ali je res tako mraz ali se mu je pa zmesalo :)) Recimo danes priblizno ob 5 zjutraj mi je kazalo -22 na izanski cesti :))

Bomo videli, ko se malo otopli, ce bo zacel kazati pravilno :)
Uporabniški avatar
slovenc
Prispevkov: 1382
Pridružen: 11 Apr 2006, 23:11
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a slovenc »

hehe, ma sj to se postima. Na maminem prejsnem avtu je kak mesec kazal totalno mim, potem pa se je popravlo. Poglej kontakte:)


se eno mau off vprasanje: zdaj ma mat megana 2 ph2, pa ne kaze temperature, tudi v desnem speglu je namest senzorja sam luknja spodaj. Je kaka sansa, da samo senzor fali notr in bo potem kazalo temp, al je treba kj vec postromat?
Slika
Uporabniški avatar
denisn
Prispevkov: 572
Pridružen: 17 Okt 2008, 18:50
Kraj: Lendava

Odgovor Napisal/-a denisn »

Nekako to sem vam hotel povedati, kako je "Shusuglao" opisal obcutek mraza. :wink:
denisn
Laguna II 1.8 16V - Privilage
Slika
Uporabniški avatar
astegn
Prispevkov: 57
Pridružen: 02 Jun 2006, 21:01
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a astegn »

Pr men lahk dobite senzor. Cena 5eur + postnina. Sam trenutno nimam nobenga.
Uporabniški avatar
slovenc
Prispevkov: 1382
Pridružen: 11 Apr 2006, 23:11
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a slovenc »

Hjah, js se postavim v vrsto, ko jih dobis!

A potem je ze predpriprava, ce ga ni notr, pa se sam doda to in kaze, al bo treba instalacijo vlect?
Slika
Uporabniški avatar
en3rgie
Prispevkov: 299
Pridružen: 30 Okt 2007, 15:22
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a en3rgie »

astegn ko bos mel me kontaktirej pa bom narocuu
Pancho
Prispevkov: 719
Pridružen: 15 Avg 2006, 10:51
Kraj: Obala

Odgovor Napisal/-a Pancho »

Tema ze obstaja TUKAJ
Uporabniški avatar
marjan76
Prispevkov: 3
Pridružen: 26 Sep 2008, 07:12

Odgovor Napisal/-a marjan76 »

astegn ko bos naso se tud jaz priporocam za ta senzor ker mi kaze zdaj ko je minus od +49 pa do 60 stopinj :shock:
Odgovori