ce piha veter pac piha, kaj ima to veze s senzorjemtomaz07 napisal/-a:Ja, lol. Ko se ti peljes v tisti senzor piha veter in se ohladi.
edini problem je ko sonce sije tisto res ogreje cel avto in potem temp. malo odstopajo od realnih
tisto o pihanju in nizjih temperaturah je pa obcutek mraza, ce je -10 in piha bo se vedno -10, samo ti bos na riti cutil da je bolj mraz
torej, ce bi imel na speglu montiranega zamorca bi ti ta med voznjo res povedal da ga bolj zebe, senzorju je pa vseeno






