Problem z sprednjim levim steklom na Scenicu

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
Odgovori
kirsa1
Prispevkov: 15
Pridružen: 13 Jul 2008, 12:17
Kraj: Lenart,Maribor

Problem z sprednjim levim steklom na Scenicu

Odgovor Napisal/-a kirsa1 »

Lp..Imam novo tezavo.. :mad:..Sedaj mi je nekaj zastekalo,oziroma se pokvarilo sprednje voznikovo steklo,ozir.sipa..Ne dela elektricni pomik,pa se sipa se useda dol,leze kar sama dol..Kaj bi to lahko bilo..Je ze imel kdo te tezave pri Scenicu,l.2005..Hvala za pomoc..
Uporabniški avatar
bobo
Prispevkov: 266
Pridružen: 26 Mar 2008, 22:40
Kraj: Lenart, Štajerska

Odgovor Napisal/-a bobo »

Prekleto, renojev mehanizem je zopet udaril :mad:
Preberi moj post,,prelepo, da bi dolgo trajalo,,
Pokvaril oz. zlomilo se ti je plasticno vodilo sipe, veliko srece pri popravilu
Uporabniški avatar
bobo
Prispevkov: 266
Pridružen: 26 Mar 2008, 22:40
Kraj: Lenart, Štajerska

Odgovor Napisal/-a bobo »

Da ne pozabim, ne vklaplaj mehanizma, bos zajlo zj.... :wink:
Uporabniški avatar
robertp
Prispevkov: 1624
Pridružen: 29 Jul 2005, 08:13
Kraj: Vodice

Re: Problem z sprednjim levim steklom na Scenicu

Odgovor Napisal/-a robertp »

kirsa1 napisal/-a:Lp..Imam novo tezavo.. :mad:..Sedaj mi je nekaj zastekalo,oziroma se pokvarilo sprednje voznikovo steklo,ozir.sipa..Ne dela elektricni pomik,pa se sipa se useda dol,leze kar sama dol..Kaj bi to lahko bilo..Je ze imel kdo te tezave pri Scenicu,l.2005..Hvala za pomoc..
Jap imel. Sem tudi ze napisal izkusnje in pomagal...

BTW za tvoj letnik bi morali zadevo na servisu urediti z vpoklicem/menjavo na vseh 4 steklih... Vendar v delujocem stanju...
Samo vodilo pa je menda minimalen strosek...
Skromnost je lepa čednost. Pozabite jo. Čimprej.
kirsa1
Prispevkov: 15
Pridružen: 13 Jul 2008, 12:17
Kraj: Lenart,Maribor

Odgovor Napisal/-a kirsa1 »

Ja zlomilo se je vodilo..Strosek z delom vred cca.100evrov..
Uporabniški avatar
robertp
Prispevkov: 1624
Pridružen: 29 Jul 2005, 08:13
Kraj: Vodice

Odgovor Napisal/-a robertp »

kirsa1 napisal/-a:Ja zlomilo se je vodilo..Strosek z delom vred cca.100evrov..
Dragi so...

Mene je kostalo cca 50 EUR (takrat se 12k SIT) za vse; se za resevanje zajle...
Skromnost je lepa čednost. Pozabite jo. Čimprej.
Uporabniški avatar
bobo
Prispevkov: 266
Pridružen: 26 Mar 2008, 22:40
Kraj: Lenart, Štajerska

Odgovor Napisal/-a bobo »

Komplet plastike te pride v Stajerskem 5eur, dela pa imas 2-3 ure,
odvisno kak si spreten 8)

Za tvoj letnik, pa velja se garancija, ce je redno servisiran
kirsa1
Prispevkov: 15
Pridružen: 13 Jul 2008, 12:17
Kraj: Lenart,Maribor

Odgovor Napisal/-a kirsa1 »

Si siguren,da je to vodilo tak poceni..Bom res preveril..Samo nisem ziher,ce je samo to slo..Mojster,ki se bavi z el.sipami in elektroniko je narocil neki komplet..Nisem ziher..Sem samo slisal po telefonu,ko je to nekje narocil.. :? ..Avto pa imam uvozen iz tujine,je pa letnik nov.2005..Kje bi pol lahko uveljavljal garancijo?..Mislim,da je ni vec..Sam pa tega baje ne mores sraufat pri Renaultih,ker je ful zakomplicirano..Zdaj pa res ne vem vec.. :? :oops:
Uporabniški avatar
robertp
Prispevkov: 1624
Pridružen: 29 Jul 2005, 08:13
Kraj: Vodice

Odgovor Napisal/-a robertp »

kirsa1 napisal/-a:Si siguren,da je to vodilo tak poceni..Bom res preveril..Samo nisem ziher,ce je samo to slo..Mojster,ki se bavi z el.sipami in elektroniko je narocil neki komplet..Nisem ziher..Sem samo slisal po telefonu,ko je to nekje narocil.. :? ..Avto pa imam uvozen iz tujine,je pa letnik nov.2005..Kje bi pol lahko uveljavljal garancijo?..Mislim,da je ni vec..Sam pa tega baje ne mores sraufat pri Renaultih,ker je ful zakomplicirano..Zdaj pa res ne vem vec.. :? :oops:
Bobo je to naredi lsam z naso pomocjo... Kontaktiraj ga, kako se sname tapeto dol...
Skromnost je lepa čednost. Pozabite jo. Čimprej.
Uporabniški avatar
bobo
Prispevkov: 266
Pridružen: 26 Mar 2008, 22:40
Kraj: Lenart, Štajerska

Odgovor Napisal/-a bobo »

Ja z skupnimi mocmi gre lazje.KIRSA1 preberi temo, saj ni tako
tezko.Ce imas vse zige v servisni knjigi bi slo skozi pomoje :oops:
Uporabniški avatar
tekač
Prispevkov: 33
Pridružen: 12 Mar 2007, 23:30
Kraj: kranj

Odgovor Napisal/-a tekač »

tudi jaz ( OK moje "nabildano" dete ) pridelal isti problem.
so dali notri surogat za 80 eur + 35 eur dela, pa se dva dni bil brez avta :?
zdej zapiramo s filigramsko natancnostjo ..... :D
kirsa1
Prispevkov: 15
Pridružen: 13 Jul 2008, 12:17
Kraj: Lenart,Maribor

Odgovor Napisal/-a kirsa1 »

Ze zdavnaj popravljeno..Racun menjave komplet vodila 100evrov..
Odgovori