utripa funkcija potovalnega racunalnika

Okvare na vozilih in pomoč pri raznih problemih
alex
Prispevkov: 108
Pridružen: 01 Nov 2006, 11:57
Kraj: Ljutomer

Odgovor Napisal/-a alex »

po tem postopku mi ni uspelo resetirati! Torej kartico v rezo, pritisnil gumb start in pritisnil tipko za potovalni racunalnik in vse skupaj drzal 7,8 sekund in se ni nic zgodilo. Imam pa megana dci 2006 letnik - novi model!!
Uporabniški avatar
Tommy30
Prispevkov: 1720
Pridružen: 18 Sep 2005, 16:22
Kraj: Domzale

Odgovor Napisal/-a Tommy30 »

alex napisal/-a:po tem postopku mi ni uspelo resetirati! Torej kartico v rezo, pritisnil gumb start in pritisnil tipko za potovalni racunalnik in vse skupaj drzal 7,8 sekund in se ni nic zgodilo. Imam pa megana dci 2006 letnik - novi model!!
Najprej ko se ni kontakta pritisnes gumb za reset BC, nato pa kartico v rezo in drzis gumb za vzig avta cca 5 sec.
GOLF VI. 1.2 TSI + 2.0 TDI
alex
Prispevkov: 108
Pridružen: 01 Nov 2006, 11:57
Kraj: Ljutomer

Odgovor Napisal/-a alex »

tudi tako ne gre, zdaj pa ne vem ali jaz ne vem to narediti ali imam jaz kak poseben model :evil:
piksna
Prispevkov: 104
Pridružen: 08 Nov 2007, 20:34

Odgovor Napisal/-a piksna »

Mene pa zanima ce bi tkole resetirov stevc ce bi mi poj tud porabo zresetiral.trenutno mi poraba laze za priblizno 1 liter
Rocky__
Prispevkov: 61
Pridružen: 23 Nov 2005, 20:36
Kraj: Podčetrtek

Odgovor Napisal/-a Rocky__ »

Kako pa resetiras potovalni racunalnik na Laguni Grandtour 2001?
Hvala!
jurcek3
Prispevkov: 806
Pridružen: 24 Avg 2007, 01:18
Kraj: ljubljana

Odgovor Napisal/-a jurcek3 »

a nimas tm pr stevcu gumb za resetiranje?
janezz31c
Prispevkov: 15
Pridružen: 28 Okt 2007, 23:33
Kraj: LJ okolica

Odgovor Napisal/-a janezz31c »

Tommy30 napisal/-a:
alex napisal/-a:po tem postopku mi ni uspelo resetirati! Torej kartico v rezo, pritisnil gumb start in pritisnil tipko za potovalni racunalnik in vse skupaj drzal 7,8 sekund in se ni nic zgodilo. Imam pa megana dci 2006 letnik - novi model!!
Najprej ko se ni kontakta pritisnes gumb za reset BC, nato pa kartico v rezo in drzis gumb za vzig avta cca 5 sec.

Alohk kdo pove kako se da tele stevce skalibrirat pri Scenicu letnik 2004 ki ma digitalni stevc pa se prostorocno kartico?
Hvala
Senik
jasminka
Prispevkov: 5
Pridružen: 26 Jan 2009, 11:11
Kraj: Nova Gorica

Odgovor Napisal/-a jasminka »

kako gre pa pri clio II l. 2005
Uporabniški avatar
Blaz - coupe
Prispevkov: 85
Pridružen: 18 Feb 2008, 15:55
Kraj: Dolenjska- Dvor

Odgovor Napisal/-a Blaz - coupe »

A kalibracija stevcev je tisto? Sem enkrat ze probal to nardit in je prou fajn vidt kako skacejo cagarji.
Ceprav, nekje sem prebral da je kao test racunalnika to. Sam ocitno je res kalibracija.

Ko pridejo km na 240 pa obratomer na 6500, potem pa slikas pa pokazes kolegu:) HEHE
Odgovori